Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon perte çıktı

Japon-06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Foruma yeni üye oldum. Biraz karmaşık bir durumum var. Yardımcı olabilir misiniz? Bir akrabam leon ile kaza yaptı ve vefat etti kendisi. Kazada arka koltuktaki hava yastığı açıldı. Diğer hava yastıkları açılmadı. Araba perte çıktı.Ama adli tıp raporunda ölüm nedeni kazayla alakalı değil çıktı.Birkaç yere sordum kasko para vermez diyorlar. Acaba kaskodan para alabilir miyiz?Ayrıca Savcı, şoför hava yastığı açılmadığı için Araç kusurlu olabilir dedi. Dava açın dedi.

Arkadaşlar merhaba. Foruma yeni üye oldum. Biraz karmaşık bir durumum var. Yardımcı olabilir misiniz? Bir akrabam leon ile kaza yaptı ve vefat etti kendisi. Kazada arka koltuktaki hava yastığı açıldı. Diğer hava yastıkları açılmadı. Araba perte çıktı.Ama adli tıp raporunda ölüm nedeni kazayla alakalı değil çıktı.Birkaç yere sordum kasko para vermez diyorlar. Acaba kaskodan para alabilir miyiz?Ayrıca Savcı, şoför hava yastığı açılmadığı için Araç kusurlu olabilir dedi. Dava açın dedi.
Araba yandan darbe aldıysa eğer on hava yastıkları açılmaz zaten, koltuklar ve tavan yastıkları açılır

Başınız sağ olsun, geçmiş olsun öncelikle üzücü bir durum tabi. Hukuki bir durum tabi iyi bir avukata sormak daha iyi olur gibi. Sürcü hava yastığı açılmaması tabi en büyük problem dolayısıyle ekstra dava açmak gerekir.

Bilmiyoruz. Kazanabilir miyiz acaba? Ayrıca bazıları arabayı yeniden yaptırın diyor. Motor vs sağlam. Ama çok tutar. Değer mi

Öncelikle başıniz sağolsun.
Trafik polisinin tuttuğu rapor nedir, artı olarak savcı rapora ek yaparsa ( ölüm nedeninin kazaya bağlı olmaması bir sıkıntı yaratabilir) bu kazanın sigorta şirketi tarafından araştırmasına sebeb olabilir.
Kasko tüm kazaları ödeyecek diye birşey yok.
Yıllar önce uçurumdan uçan bir arabayı araştırmalar sonrasında sahibi tarafından pert olması için bilerek atıldığı ortaya çıkmış ve kasko şirketi bir kuruş dahi odememisti.
Olaya savcı girmesi ve rapor durumu çok önemli diye düşünüyorum.

başınız sağolsun allah taksiratını affetsin.

siz davanızı acın tabıkı adli tıp raporu her ne kadar önemli olsa ve ölüm nedeninin kaza ile alakalı olmadığını dile getirsede ortada açılmayan bir airbag sistemi var bunu göz ardı etmemek lazım

Kesinlikle katılıyorum hava yastığı neden açılmamış üzerinde durulup ihmal edilmemesi gereken durum, peşine düş bence hesap sor çatır çatır.

Geri
Üst Alt