Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 Leon için geniş ekran nereden bulabilirim?

theodoro

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 1 ay önce 2013 audi a3 aracımı satıp 2017 leon 1.6tdi style paket aracımı aldım çokta memnunum ancak leon dünyasına biraz uzağım aracım 2017 makyajlı kasa, elektronik park el freni vs var ancak ekran 5.8 ve ben bunu yeni tip geniş ekranla değiştirmek istiyorum. araştırmalarım sonucu çok fazla sonuca ulaşamadım. Öncelikle aracım için orijinal geniş ekran taktırabilir miyim ve böyle bir şey mümkünse istanbulda iyi ve güvenilir bildiğiniz bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler

İstanbul da bu işi en iyi yapan 2 yer duydum. Ender Elektronik ve Vural Elektronik Apo Usta.

Aynen @BlaCKaDDeR 'ın dediği gibi, iki mekan da konusunda iyidir ve hallederler. Sadece şu önemli, eğer baz üniteniz temel modelse (full link olmayan vs model) ama bu özellikleri de istiyorsanız, ya da navigasyon vs, sadece ekran değişimi değil torpidodaki ana ünitenin de değişmesi gerekir, bu da biraz masraflı oluyor.

Belirtilen yerlerle görüşerek ihtiyacınızı daha net çıkarıp fiyat alabilirsiniz.

bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim, ender elektronikle audi zamanında tanışmıştım tekrar gideyim kendilerine, sağolun

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 1 ay önce 2013 audi a3 aracımı satıp 2017 leon 1.6tdi style paket aracımı aldım çokta memnunum ancak leon dünyasına biraz uzağım aracım 2017 makyajlı kasa, elektronik park el freni vs var ancak ekran 5.8 ve ben bunu yeni tip geniş ekranla değiştirmek istiyorum. araştırmalarım sonucu çok fazla sonuca ulaşamadım. Öncelikle aracım için orijinal geniş ekran taktırabilir miyim ve böyle bir şey mümkünse istanbulda iyi ve güvenilir bildiğiniz bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler

Sizdekini ben alabilirim

Geri
Üst Alt