Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 Leon - 5.8" Ekran Önerisi

IuTKuI

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese,

Aracımda mevcutta Necvox marka entegreli çalışan bir teyp bulunuyor. Geri görüş kamerası vs içerisinde var. Ancak bir gün Radyo çalması ve Bluetooth müzik fonksiyonları durdu ve bildiğiniz araç sessiz modda gidiyor. Hiç bir şey çalışmıyor.

Aracın yeni sahibiyim. Tanıdığımız bir yere götürdüm ve bu marka teyp için eski versiyonda olduğunu düzelttirmenin 200-300tl arası tutacağı yenisini ise 1200TL ücrete alabileceğimi söyledi. Yeni derken android işletim sistemli artık daha gelişmiş ve hızlı.

Bir başka Leon da gördüğüm orjinal 5.8" teyp gerçekten çok hoşuma gitti. Çok hızlı, menülere erişimi kolay vs.

Peki ben orjinal teyp bulabilir miyim? Orjinal teyp taktırabilir miyim?

En son bir kişiden duyduğum teyplerin artık şase numarası ile kilitlendiği o yüzden orjinal teyplerin çıkmalarını bulamayacağımı ilettiler. Sizin önerdiğiniz bir çözüm yolu var mıdır?

Merhabalar herkese,

Aracımda mevcutta Necvox marka entegreli çalışan bir teyp bulunuyor. Geri görüş kamerası vs içerisinde var. Ancak bir gün Radyo çalması ve Bluetooth müzik fonksiyonları durdu ve bildiğiniz araç sessiz modda gidiyor. Hiç bir şey çalışmıyor.

Aracın yeni sahibiyim. Tanıdığımız bir yere götürdüm ve bu marka teyp için eski versiyonda olduğunu düzelttirmenin 200-300tl arası tutacağı yenisini ise 1200TL ücrete alabileceğimi söyledi. Yeni derken android işletim sistemli artık daha gelişmiş ve hızlı.

Bir başka Leon da gördüğüm orjinal 5.8" teyp gerçekten çok hoşuma gitti. Çok hızlı, menülere erişimi kolay vs.

Peki ben orjinal teyp bulabilir miyim? Orjinal teyp taktırabilir miyim?

En son bir kişiden duyduğum teyplerin artık şase numarası ile kilitlendiği o yüzden orjinal teyplerin çıkmalarını bulamayacağımı ilettiler. Sizin önerdiğiniz bir çözüm yolu var mıdır?

Aracınız da torpido içerisin de multimedya beyni varsa yani CD çalar orada ise direk 8” ekran alıp kullanılabilir

Torpidoda CD ve SD kartı girişi bulunmuyor. Ne yapmam lazım bu durumda :)

bahçelievler
Torpidoda CD ve SD kartı girişi bulunmuyor. Ne yapmam lazım bu durumda :)
Merhabalar, haftasonu apo ustaya gittim.Orda istediğin orjinal medya sistemini takıyor bilgin olsun ama 1000 1500TL lerin üzerinde olur.Apo ustaya sorarsan sana her turlu yardımı olacaktır.

Geri
Üst Alt