Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Trafik Cezaları

İstanbulda ikamet edenler düşünsün :)
Sanırım Kayseri' de ikamet ediyorsunuz :)
İşim gereği sürekli gider gelirim Kayseri'ye..Ben böyle bir uygulama hiç bir yerde görmüyorum.Memlekete geldiğimde Allah'ım çok şükür cezasız döndüm dediğim günler olmuştur :) Cama şeffaf poşet yapıştırsan film var deyip ceza yazıyorlar.üstüne üstük 1 Hafta süre araç trafikten men..

evet kardeşim kayserideyim burda işler farklı ağız tadıyla bindirmiyolar arabaya :)

vallaha 2015 yılı devlete çalıstım bin küsür ceza ödedigim dogrudur ayrı ayrı :( EDS ler beni iyi tanır ;)

evet kardeşim kayserideyim burda işler farklı ağız tadıyla bindirmiyolar arabaya :)
Demelerine göre Türkiye'de trafik kalabalıklığının kaza ile orantı istatistiğine bakıldığında en az kaza olan şehir Kayseri'ymiş.Bunun sebebini de uygulamalara bağlıyorlarmış.Ama ben orada ikamet etsem araba kullanmam.Kullansam bile polislerle tartışmaktan mahkemelerden çıkamam :)

2015'in son cezasını yedım herhal App Plakadan ceza kestı şaka gibi.

Ekli dosyalar

• 12443153_10209028600099317_1346703190_n.jpg
    12443153_10209028600099317_1346703190_n.jpg
    140.6 KB · Görüntüleme: 24
Geçen gün parktan ceza yemişim eve tebligat geldi ödeyim diye internete bi girdim geçen sene bu ayda ceza yemişim 15-20 gün sonra tebliğ etmişler ama ne ceza gelmişti ne bişey. 189 lira olan cexa 299 lira olmuş ne yapabilirim?

Geri
Üst Alt