Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Ibiza koltuk yükseklik

kilukal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, yeni aldım arabayı. En düşükte bile koltuğu çok yüksekteymiş gibi hissediyorum. Bu size de olmuş muydu?

Sol on koltuk icin solda bulunan kolu sona kadar indirdiğiniz ve koltuğu geri ittirdiniz halde mi yüksekte hissediyorsunuz yoksa sürüş hissiyatı mi sizi yukarda hissettiriyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kolu sona kadar indirdim daha inmiyor ama koltuğu çok da geri almadım. Poloda aynı şeyi yaptığımda rahatsız edecek kadar çok aşağıya iniyor ama bunda hep havada kalıyormuşum gibi hissediyorum. İlk kez Ibiza kullandığım için de emin olamıyorum normali mi bu diye.

Kolu sona kadar indirdiyseniz gayet rahat sekilde oturmanız lazim bende boy kilodan dolayı sonda kullanıyorum arkama kimse oturamıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kolu sona kadar indirdim daha inmiyor ama koltuğu çok da geri almadım. Poloda aynı şeyi yaptığımda rahatsız edecek kadar çok aşağıya iniyor ama bunda hep havada kalıyormuşum gibi hissediyorum. İlk kez Ibiza kullandığım için de emin olamıyorum normali mi bu diye.
Polo nun oturuş pozisyonu daha yüksek diye biliyorum. İbiza daha sportif karakterli bir araç Polo dan daha yüksek otuma pozisyonu olması zor bence.

Fotoğraf atsam anlar mısınız normal mi değil mi diye?

Bana da biraz yüksekte gibi geliyor ama boyum nerdeyse 2 metre ondan dolayı olabilir

Arkadaşlar, yeni aldım arabayı. En düşükte bile koltuğu çok yüksekteymiş gibi hissediyorum. Bu size de olmuş muydu?
Ben daha önce fiesta kullandım ondan bu araca geçince bana da koltuğu yüksek geldi ayarlanmıyor bir 5 cm daha aşağıya inse koltuk herşey daha güzel olacak gibime geliyor ama alçalması sınırlı

Geri
Üst Alt