Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 Seat ibiza reference aux hakkında

onurkose28

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

ilk arabam olarak seat ibiza 2015 reference paket almış bulunmaktayım.

Fakat aux girişi olmadığından aux bağlatamadım yardımcı olabilecek var mı ?

usb girişi var çakmaklığın yanında fakat aux girişi yok istanbul doğuş oto servisi aradım fakat yapılmadığını söylediler illa teyip mi değiştirmek gerekli

İlla aux istiyorsanız evet yetkili servisler bunu eklemezler. Araç ses sistemi yapan yerlere giderseniz mevcut radyonuzdan aux/bluetooth vb bağlantılar sağlayabilirler. Anadolu yakasındaysanız güvendiğim bir ustama yönlendirebilirim.

Avrupa yakasındayım ama hiç problem değil birkaç yere gittim fakat yapamadılar yönlendire bilirseniz çok sevinirim

İlla aux istiyorsanız evet yetkili servisler bunu eklemezler. Araç ses sistemi yapan yerlere giderseniz mevcut radyonuzdan aux/bluetooth vb bağlantılar sağlayabilirler. Anadolu yakasındaysanız güvendiğim bir ustama yönlendirebilirim.

yönlendirebilirseniz çok sevinirim

Bence hiç uğraşmayın android multimedya alın, hem geri görüş kamerası hediye oluyor daha kullanışlı olur.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt