Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 İbiza 1.2 TSİ Helezon yayı ve lastik seçimi

etoo5135

Kayıtlı Üye
selamlar. Aracımı iki yıl önce satın aldığımda üzerinde 205/40/17 lastik vardı. Satın alırken; bence yanlış bir uygulama olarak arabanın orjinal yayları kesilerek araba düşürülmüş haldeydi. İyisiyle kötüsüyle satın aldım. Fakat tahmin ederseniz ki arabanın konforu inanılmaz düşük. Hem lastiği 205/45/17 yapacağım hem de yayı değiştirmem gerekiyor. 3.5 veya 4 cm yay düşünüyorum. 17 inc janta uygun yay ve lastik seçimi, yay markası hakkında önerilerinizi merak ediyorum.
Herkese sevgiler saygılar.

Vogland ya da iebach 30 mm 17 icin cok ideal oluyor 4 biraz daha bastigi icin aracta konfor ve kullanis cok dusuyor

peki ön arka olarak aynı mm yay mı yoksa ön 25 arka 40 falan mı yapılması gerek sizce

Geri
Üst Alt