Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 Toledo için Kış Lastiği

UCV

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba, yeni aracımla ilk kışıma hazırlanıyorum. Bozüyük soğuk memleket olduğundan kış lastiği kaçınılmaz oluyor. Geçmişte Petlas kullanmıştım eski aracımda, memnun da kalmıştım ancak fiyatlar şu an epey yüksek (en uygun 450 TL tanesi şu an).

Alternatif arayışımda Milestone önerisi geldi Passat sahibi bir arkadaşımdan ama onun da 215 45 16’sı yok ne yazık ki. Ebat değişikliğine de güvenemiyorum, malum güvenliği etkileyen bir unsur. Starmaxx da baktım, onun da fiyatı hemen hemen aynı.

Daha da beklemeden, fiyatlar iyice artmadan almak istiyorum. Sizin tavsiyeniz olur mu diye danışmak istedim. Teşekkürler...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Petlas/ Starmaxx olmazsa, Sava Eskimo da bakabilirsiniz. Gayet iyidir kışlıkları.

• Beğen
Reaksiyonlar: UCV

Teşekkür ederim, 2018 üretim gittigidiyor’da 415 lira, hatta son 4 ürün 2019 fiyatı 449 TL. İşte daha ucuz yollu bir şey çıkar mı diye arayıştayım ama pek de seçeneğim yok gibi. 205 55 16’ya geçiş yaparsam Milestone var 235 TL ama işte ondan da pek emin değilim. Forumda aradım, yerine kullanan arkadaş varmış, memnunum demiş de ben kararsızım.

Teşekkür ederim, 2018 üretim gittigidiyor’da 415 lira, hatta son 4 ürün 2019 fiyatı 449 TL. İşte daha ucuz yollu bir şey çıkar mı diye arayıştayım ama pek de seçeneğim yok gibi. 205 55 16’ya geçiş yaparsam Milestone var 235 TL ama işte ondan da pek emin değilim. Forumda aradım, yerine kullanan arkadaş varmış, memnunum demiş de ben kararsızım.

Ebat değişim oranı +/- %3 ü geçmemesi gerekiyor güvenlik açısından. Dediğiniz gibi ölçünüz biraz sıkıntılı ve az pahalı bir ölçü. En yakını, 205 55 16. O da değişim oranında %6 yı geçiyor. Ha ucuz 50-100 Tl ama bence hayati önem taşıdığından değmez bence.

• Beğen
Reaksiyonlar: UCV
Ebat değişim oranı +/- %3 ü geçmemesi gerekiyor güvenlik açısından. Dediğiniz gibi ölçünüz biraz sıkıntılı ve az pahalı bir ölçü. En yakını, 205 55 16. O da değişim oranında %6 yı geçiyor. Ha ucuz 50-100 Tl ama bence hayati önem taşıdığından değmez bence.

Aynen aynı fikirdeyim, güvenliği etkileyecek hususlarda parayı düşünmeye gerek yok.

2018 üretim Petlas aldım, gittigidiyorun kampanyası sayesinde tanesi 381 TL’ye geldi. Sanırım bulabileceğim en uygun fiyat buydu

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt