Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 model ibiza arac için jant büyütme önerileri

cannbykll

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar jantlarım ve lastiklerim kötü durumda aracın gri renkte siyah jant almak ve hafif büyütmek istiyorum sizce hangisi kozmetik olarak güzel durup konfordan ödün vermez?

Arkadaşlar jantlarım ve lastiklerim kötü durumda aracın gri renkte siyah jant almak ve hafif büyütmek istiyorum sizce hangisi kozmetik olarak güzel durup konfordan ödün vermez?

Merhaba öncelik üzerinde olan Jant lastik ebatların nelerdir
İbiza için 16” ideal 17” en son takılması gerekendir diye düşünüyorum

Merhaba 17 jantta geçersen konfor kaybınıda minumuma indirebilmek adına 205-45-17 yada 215-40-17 kullanabilirsin fakat 16 janttaki konforu bulamıyacağınıda belirtmek isterim.

Merhaba 17 jantta geçersen konfor kaybınıda minumuma indirebilmek adına 205-45-17 yada 215-40-17 kullanabilirsin fakat 16 janttaki konforu bulamıyacağınıda belirtmek isterim.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim büyük ihtimalle 16 kullanırım o halde hafiften güzel görünsün çokta konfordan ödün vermeyeyim diyorum. Jant bakacağım bi yer önerebilir misiniz?

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim büyük ihtimalle 16 kullanırım o halde hafiften güzel görünsün çokta konfordan ödün vermeyeyim diyorum. Jant bakacağım bi yer önerebilir misiniz?
Öncelikle rica ederim. Jant önerim klasik olucak ama ilk akla gelen Arıcıoğlu ve Birlas ama internetten araştırıp bazen güzel indirimlere denk gelebilirsiniz hatta sahibindene bile bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt