Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 İbizaya Hız Sabitleme ve Yol Bilgisayarı

Liondance

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar,
Forumda biraz araştırdım fakat bulamadım, 2010 model 1.4 Elegance paket aracım var, sinyal kolunda ve silecek kolunda yol bilgisayarı ve hız sabitleme için bir düğme bulunmamakta. Acaba düğmeli bir kol ile değiştirsem araç beyninden hız sabitleme ve yol bilgisayarı açılabiliyormu?
Bilgisi olan yada daha önce yaptıran arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

tam olarak bilmiyorum ama kol ile birlikte yol bilgisayar için yol bilgisayarı ekranını tedarik etmen yada kadranı değiştirmen gerekebilir.

Herkese merhabalar,
Forumda biraz araştırdım fakat bulamadım, 2010 model 1.4 Elegance paket aracım var, sinyal kolunda ve silecek kolunda yol bilgisayarı ve hız sabitleme için bir düğme bulunmamakta. Acaba düğmeli bir kol ile değiştirsem araç beyninden hız sabitleme ve yol bilgisayarı açılabiliyormu?
Sahibinden.com da ilanda gördüm 2014 ibiza referancede sordum serviste yaptırmış ama kaça yaptırdığını bilmiyor 3 sene olmuş yaptiralipahalıya mal olmuş söylediği kadarı ile bende niyetine girmiştim ama detaylıca arastirmadim daha ama yapılabilir bence çokta zor olmaması gerek para varsa olur

Herkese merhabalar,

İstanbulda enderelektronik var orayı arayıp sorun bildiğim kol ile kodlama yapılınca hız sabitleme çalışıyordu ama yol bilgisayarı derken tam neyi kastettiğinizi anlamadım

Geri
Üst Alt