Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 cordoba Spor yay

muratburunce

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2004 model cordobaya spor yay olarak kitler çok pahalı uyan başka bir model varmıdır yada nasıl bir yol sağlıklı olur ısıtma pres olayı son çare olarak düşünüyorum

Arkadaşlar 2004 model cordobaya spor yay olarak kitler çok pahalı uyan başka bir model varmıdır yada nasıl bir yol sağlıklı olur ısıtma pres olayı son çare olarak düşünüyorum
Eğer yay bulamazsanız Isıtma değilde soğuk press çok yaygın kullanılıyor 5 santime kadar presslenebiliyor daha fazlası amortisörle uyum sağlamayacağı için tavsiye edilmiyor. Presslendikten sonra eski haline çevirmekte mümkün bi araştırın derim

Şahsen kullanmamış deneyimlememiş olsamda takata markası var spor yay olarak

Eğer yay bulamazsanız Isıtma değilde soğuk press çok yaygın kullanılıyor 5 santime kadar presslenebiliyor daha fazlası amortisörle uyum sağlamayacağı için tavsiye edilmiyor. Presslendikten sonra eski haline çevirmekte mümkün bi araştırın derim

son çare soğuk press düşünüyorum en sağlıklı yöntem o yay kiti dışında sanırım

Baktım göremedim bende XT markalarının falan var ama 600 kusur bandında bakabilirsiniz

Geri
Üst Alt