Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 model arka sag sol kapi kollari

Nevzat0138

Kayıtlı Üye
Arka sag sol icten kapi acma kollari seti halinde cikma nerden bulabiliirm sifiri 350 lira soylendi biraz yuksek geldi işin asli varmi yardmci olabilecek

Arka sag sol icten kapi acma kollari seti halinde cikma nerden bulabiliirm sifiri 350 lira soylendi biraz yuksek geldi işin asli varmi yardmci olabilecek

Oto2000 de fiyat biraz daha uygundur çıkma da vosmer var Konya da internette numaraları bulunuyor sorabilirsiniz

Maalesef o parcalar en pahali parcalardan birisi. Ben kayinbabamin arabasina 1 yil kadar once tanesini 250 liraya almistim. Atacagim linktende isterseniz bir bakin. Saticiyi tanimiyorum guvenilirligi konusunda hicbie fikrim yok sadece denk gelmistim atayim dedim.. tanesini 250 liraya satiyor. ön kapilarin ve arka kapinin kolu var gibi gorunuyor.

Geri
Üst Alt