Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Ağustos Cumartesi Geleneksel SCW iftar organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
100ü geçse bile son dakika birçok kişi vazgeçiyor çoğu organizasyonda olduğu gibi.Umarım ben yanılırım:)

xx

Engin umarım sen yanılırsın bu konuda yanılmanı istıyorum :))

Avrupa yakasından gidecek arkadaşlar kimler ? hepbirlikte bayraklarımızı takıp konvoy halinde gitsek nasıl olur ??

Engin umarım sen yanılırsın bu konuda yanılmanı istıyorum :))

Avrupa yakasından gidecek arkadaşlar kimler ? hepbirlikte bayraklarımızı takıp konvoy halinde gitsek nasıl olur ??

İş durumumu ayarlarsam konvoya clio kabul ederseniz takılır size :p

xx

şuan 2 arabayız mehmet abide ayarlayabılırse 3 araba oluyoruz senıde alırız 4 olur
clio olsun farketmez bize araba değil içindeki adam lazım ::eek:

100ü geçse bile son dakika birçok kişi vazgeçiyor çoğu organizasyonda olduğu gibi.Umarım ben yanılırım:)

xx
bir yerden bir yere veya lamba altı buluşması yapmıyoruz..rezervasyon yaptırıyoruz buraya gelicem diye yazıpta gelmiyen birisini sanmam çıkmaz..sağlık sorunu vs.olmadığı sürece

avrupa yak.gelicek daha bir kaç araç daha çıkar bilal &başak ayça&emre hafta içi nerede toplanılacak hep beraber karar veririz

avrupa yak.gelicek daha bir kaç araç daha çıkar bilal &başak ayça&emre hafta içi nerede toplanılacak hep beraber karar veririz

abi biz muharremle beylikdüzünden çıkacaz (ayarlayabilirse patriot mehmet abide katılacak ) şirinevlerde tolga34 ü alıcaz..
diğer arkadaşlarında isteği doğrultusunda E-5 üzeri birleşerek geliriz..

veya herkesin uygun gördüğü ortak bi yer ayarlayıp orda toparlanırz..

( akşam trafiğine yakalanmamak için erken çıkmayı planlıyoruz )

hem akşam trafiği hem resim org.var iftar öncesi beykoz dereseki atış poligonunda bunun için saat bilgilerini yazarım

gelmeyi çok isterim bende.cuma günüydü gelicektim ama cumartesiye alınınca nöbet var.ve kimse değişmez:)bi sonrakinde kabulunuzle aranızdayım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt