Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.el araç km

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracımı değiştiricem sıfır fiyatları malüm o yüzden ikinci el düşünüyorum ama daha önce hiç ikinci el araç almadım aklımda Bmw f30 3.20d var 150 binde araç alınır mı birde expertizi yetkili serviste mi yaptırmalıyım yoksa özel serviste mi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar aracımı değiştiricem sıfır fiyatları malüm o yüzden ikinci el düşünüyorum ama daha önce hiç ikinci el araç almadım aklımda Bmw f30 3.20d var 150 binde araç alınır mı birde expertizi yetkili serviste mi yaptırmalıyım yoksa özel serviste mi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
BMW alırken kullanıcı profilinden ötürü ben km ye değil sahibine bakardım. Bu araçlarlar çakal sürüsünün elinde kan ağlıyor. Motor ısınmadan devir çevirmek hatadır ama çakallar yapar, bir arıza olduğunda normal aracın (seat Ibiza mesela) en az iki katı parça fiyatı ödenmesi gerekebilir ama çakal sürüsü geçici çözümlerle sorunu daha da büyütür, araçla yanlar, yağ değişimini düzenli ve uygun yağ ile yapmaz motor yer. Bu araçlar premium dur ve bakımlarının da seat Ibiza ile eş değer olmasını bekleyemeyiz. Ancak alan kişi bunu bilmeyerek aldıysa ve bilinçsiz sanayi ustalarının elinde oynattıysa can yakar. Mesela geçen gün 2013 model Mercedes e serisibin kliması arıza yapmış 1200 euro. Ödeyebilir misin diye bir düşün? Bir de BMW 320d lerden çok fazla şirket aracı yaptılar. Geçmişini de bilin öyle alın. Eğer düzgün bir bakım görürse 1 milyon km gidebilir bu araçlar.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuna bakmak lazım.
1- sadece premium mu yoksa üzerinde ek paket varmı? Işık, M, konfor ... Gibi ona göre fiyat analizi yapmak lazim
2- araç bakımları nerede yapılmış
3- satıcı kim?

Bunlar neden önemli hem fiyat açısından hem de ileri zamanlarda arıza bakımından sizi yormasin.
Çünkü BMW 3 serisi artık ayak altinda, parası biraz fazla olan genç arkadaşların araba öğrendiği, hava attığı ,şirketlerin premium sınıfında araç yaptığı ... Bir araç. Bunları merso için söylemem çünkü kullanıcısı belli. Ama bmw1-3 te bu böyle değil.eğer aracın geçmişi ve sahibini biliyorsanız bence dusunmeden alın. Ama arkanızda soru işareti kalmasın.
Ben 3.20ied baktım ve merso c180 amg de karar kıldım.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

BMW ye ilk sahibi biner sonra BMW diğer sahiplerine biner. Bir de kusura bakmayın da sıfır araç fiyatları yüksek diye 150 binde dizel araç almayı düşünmek pek mantıklı gelmedi. İkinci el BMW'den canı yanan çok insan tanıdım. Bu kadar masraf çıkaracağını bilseydim, kredi çekip sıfır araç alırdım demişti biri.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bakımsız Bmw can yakar, bakımlıda canlar yakar..

100 bin civarlarında bi zincir bakımı var onların değişiyor sanırım o cok maliyetli 150 bin bakıldığında cok bi km değil aslında ama 2013 bi araç içinde ciddi bir km tabii.. Dikkatli olunması gerek bi araç

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim vaz geçtim dertsiz başıma dert almayım :)

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim vaz geçtim dertsiz başıma dert almayım :)
Bence vazgeçme. Çünkü bu araçların düZgün olanından hiç inmek istemezsin. Ben de 2003 BMW e49 330i den direkten döndüm. Adam 5 bin TL fazla istedi diye vazgeçtim. İçinde kalıyor, kendimden biliyorum

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt