Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 arac arasında kararsız kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diffident

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cok kararsız kaldım. Leon fr almak istiyorum ama o kadar para vermeye değer mi? Benzin desen ayrı dert, otopark parası desen ayrı dert, vergisi desen ayrı dert. 2. El i20 2014 fiyatı 50k civarında, vergisi benzini fr’ın yarısı neredeyse. Çöp araba zaten sokağa koysam da bir sey olmaz. Fr biraz serseri arabası gibi icinde utanırım da biraz. Sizce ne yapmalıyım bi seat icin +70k vermeye değer mi yoksa i20 alıp keyfime mi bakayım, yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar cok kararsız kaldım. Leon fr almak istiyorum ama o kadar para vermeye değer mi? Benzin desen ayrı dert, otopark parası desen ayrı dert, vergisi desen ayrı dert. 2. El i20 2014 fiyatı 50k civarında, vergisi benzini fr’ın yarısı neredeyse. Çöp araba zaten sokağa koysam da bir sey olmaz. Fr biraz serseri arabası gibi icinde utanırım da biraz. Sizce ne yapmalıyım bi seat icin +70k vermeye değer mi yoksa i20 alıp keyfime mi bakayım, yardımlarınızı bekliyorum
Yanlis anlamayin ama i20 ye çöp araba demissiniz. Onu beğenerek alan insanlara da laf atmış gibi oluyorsunuz. o arabayı almak için çok calisanlar var. Yazıktır günahtır. Bu şekildeki tabirler hiç hoş değil. Hangi araba olursa olsun bunu haketmiyor. Çünkü insanlarımızın hayalleri var, hevesleri var.
Bence bu yakışmadi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yanlis anlamayin ama i20 ye çöp araba demissiniz. Onu beğenerek alan insanlara da laf atmış gibi oluyorsunuz. o arabayı almak için çok calisanlar var. Yazıktır günahtır. Bu şekildeki tabirler hiç hoş değil. Hangi araba olursa olsun bunu haketmiyor. Çünkü insanlarımızın hayalleri var, hevesleri var.
Bence bu yakışmadi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam fr’ın yanında çöp gibi o yuzden dedim. Mercedes e-250nin yanında da seatın hepsi cöp mesela. İ20 de cok hos orası ayrı zaten o yuzden ikilemde kaldım. Bu kadar para vermeye değer mi fr icin bilmiyorum. Elde de patlayabilir satamayabilirim arabayı, hitap ettigi kitle cok farklı fr’ın alıcısı zor bulunuyor

Neye göre elde kalır araç ? Her aracın bir alıcısı vardır gonlunuz rahat olsun Leon ile i20 yi kendi kafanizda kiyaslamissiniz ama aradaki barem biraz yüksek bir kere aynı segmentte değiller kıyaslama yapilirken bunları göz önüne almak gerek bana göre Leon ağır basar ...

sen git el arabası al ona binersin anca
yok biri serseri arabası yok biri çöp
seat grubunda fr a serseri arabası diyor
ne ayaksın sen provakatör falan mı

Hocam fr’ın yanında çöp gibi o yuzden dedim. Mercedes e-250nin yanında da seatın hepsi cöp mesela. İ20 de cok hos orası ayrı zaten o yuzden ikilemde kaldım. Bu kadar para vermeye değer mi fr icin bilmiyorum. Elde de patlayabilir satamayabilirim arabayı, hitap ettigi kitle cok farklı fr’ın alıcısı zor bulunuyor
incitecek tabirler kullanmayalım lütfen.
öncelikle kuralları okuyarak kendinizi tanıtın.
şu anlık konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt