Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19'' Jant Takası

bferat

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba, 2019 1.6 TDI Xcellence Ateca satın aldım. Benden önceki sahibi 19" Jant taktırmış. Jantta hiçbir hata kaynak falan yok. Üzerindeki lastiklerin durumu da kötü değil. Jantlar benim çok hoşuma gitmedi. O yüzden 18" jantla takas düşünüyorum. İsteyen varsa Antalya'da takas yapabiliriz. Detaylı fotoğraf isteyen olursa, onu da gönderebilirim. Selamlar.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-08-26 at 10.13.10 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-26 at 10.13.10 PM.jpeg
    187.8 KB · Görüntüleme: 26
Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip eylesin. Hayırlı satışlar :)

Herkese merhaba, 2019 1.6 TDI Xcellence Ateca satın aldım. Benden önceki sahibi 19" Jant taktırmış. Jantta hiçbir hata kaynak falan yok. Üzerindeki lastiklerin durumu da kötü değil. Jantlar benim çok hoşuma gitmedi. O yüzden 18" jantla takas düşünüyorum. İsteyen varsa Antalya'da takas yapabiliriz. Detaylı fotoğraf isteyen olursa, onu da gönderebilirim. Selamlar.

Maşallah kazasız belasız kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt