Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18” jant lastik

hybolu

Kayıtlı Üye
2020 model aracımın fabrika çıkış jant lastik ebatları 225 45 17 dir. Jantlarımı 18 e çevirmek istiyorum.Aracın garantisi devam ediyor. Bir sıkıntı yaşarmıyım görüşlerinizi bekliyorum.

Bence garantiden yana bir sıkıntı yaşamazsın. Zaten kolay sökülüp takılan birşey

2020 model aracımın fabrika çıkış jant lastik ebatları 225 45 17 dir. Jantlarımı 18 e çevirmek istiyorum.Aracın garantisi devam ediyor. Bir sıkıntı yaşarmıyım görüşlerinizi bekliyorum.

Orijinalde olan ebatları kullanırsan sıkıntı olmaz
225x45x17” olan ölçü 215x55x18” orjinalde olan ölçüsü ile değiştirilirse sıkıntı olmaz kataloğa bakarak karar verebilirsiniz

Arabanın lastik jant seçim aralığında varsa sıkıntı olmaz. Ama yoksa ilgili yerler garanti dışına kalır. Hatırladıgim kadarıyla jant değişikliği yapan biri garanti kapsamında dsg şanzımana işlem yaptiramamisti. Yanlista olabilir.

Geri
Üst Alt