Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 Kasım 193∞

ArcTech

Avrupa Bölge Sorumlusu
İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu “ben” kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur! -Mustafa Kemal Atatürk

Senin naçiz vücudun toprak olsa da Türkiye Cumhuriyeti’nin çocukları her daim senin ışığında, sana olan büyük bir saygıyla, özlemle seni hiçbir zaman unutmayacaktır!

82 yıldır hâlâ ilk günkü saygıyla.. özlemle.. anıyoruz, anlatıyoruz!

Ekli dosyalar

• 52583CEA-7742-4ACC-8686-D6E8053F3E5A.jpeg
    52583CEA-7742-4ACC-8686-D6E8053F3E5A.jpeg
    46.6 KB · Görüntüleme: 7
Özlemle ve şükranla anıyoruz ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ümüzü. Ona çok şey borçlu milletin bir bireyi olarak yarın öğleden sonra Anıtkabir de ziyaretinde olacağım.
Gelebilecek arkadaşlarla da ayak üstü de olsa tanışıp sohbet etmeyi isterim.

Özlemle anıyoruz. Her sene ne kadar önemli olduğunu, düşüncelerinin doğruluğunu görüyoruz. Sevgiyle ve saygıyla...

Atatürk’ün naaşı Yavuz zırhlısında taşınırken o dönemin önde gelen donanmaları adalar açıklarına kadar eşlik ederler. Aralarında Nazi donanması, İngilizler, Ruslar, Fransızlar vardır.

Küçük bir bilgi paylaşmak istedim.

Saygılar.

Geri
Üst Alt