Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDI Leon İçin Contipremiumcontact 6 mı Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 mi?

WeDemBoyz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.

Seat Leon 2016 1.6 Tdi aracım için yaz lastiği alacağım kendim biraz araştırdım ve bu iki lastik arasında kaldım.

Her iki lastiği de öven çok fazla kişi var. Gördüğüm kadarıyla Türkiye'de Continentali överlerken yurt dışı testlerde Goodyear övülmüş biraz kararsız kaldım o yüzden. Testlerde de birbirine yakınlar. Beni düşündüren kısım ise Goodyear'ın yakıt kodunun E olması iken Continental'in ise lastik başına yaklaşık 90 TL daha pahalı olması. Şanlıurfa'da yaşıyorum ve burada havalar genelde sıcak, yaz-kış yazlık lastik kullanacağım. Yollar biraz bozuk. Buna göre yorum yaparsanız çok sevinirim.

Son olarak forumda kendimi tanıtma kısmı dışında açtığım ilk konu. Eğer bir eksiklik ya da yanlışım varsa kusra bakmayın şimdiden arkadaşlar. İyi forumlar.

Şahsi fikrim her zaman good years eagle f1 kendi aracimda da eagle sport xl kullaniyorum yol tutusu fren mesafesi islak ve kuru zemin performansi cok guzel

Bende 2 hafta 2015 1.6 tdi leon için good years eagle f1 5 XL aldım. genel anlamda çok memnunum.
Diğerini denemedim bu arada...

Geri
Üst Alt