Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı DSG LEON 45 bin bakımı

Ogzcakir

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracımın garantisi yeni bitti malum serviste bakımlar pahalı olduğu için özel bir serviste bakım yaptırmak istiyorum. Tekirdağ çorluda iyi bir servis varmıdır önerebileceğiniz.

Merhaba arkadaşlar aracımın garantisi yeni bitti malum serviste bakımlar pahalı olduğu için özel bir serviste bakım yaptırmak istiyorum. Tekirdağ çorluda iyi bir servis varmıdır önerebileceğiniz.
Merhaba
Yeni sanayide zirve otomotiv var.
Kerim Mısırlı.
Bizim evlatlar ona emanet. SCW indirimi de garanti

Ne yazık ki servisler bakım konusunda çok faiş fiyatlar istiyorlar
Ateca 45 bin bakımına 1400₺ dediler dışarıda ustama yaptırdım malzemeyi alıp 750₺ tuttu yarı yarıya fark var beredeyse
Güvenilir usta bulup daima onu tercih edin

Ne yazık ki servisler bakım konusunda çok faiş fiyatlar istiyorlar
Ateca 45 bin bakımına 1400₺ dediler dışarıda ustama yaptırdım malzemeyi alıp 750₺ tuttu yarı yarıya fark var beredeyse
Güvenilir usta bulup daima onu tercih edin
Leon 45.000 bakımına 1300 fiyat almıştım, buji değişimi yok, özel bir serviste buji değişimi dahil 800e yaptırdım. Bir de servisin ne yağ koyduğu belli değil, en azından gittim BP istasyonundan kendi yağımı kendim aldım, aman varilmiş, sahteymiş derdim olmadan kafam rahat bakımı yaptırdım.

Tabii benim araç manuel o yüzden dert edeceğim bir DSG konusu yok ondan da içim rahat açıkcası.

Bende bazen şunu düşünüyorum. Acaba dsg aracım olsa servis dışına gider miyim. Ben normalde özel servisten yanayım. Kendi ustam var, ne var ne yok anlatır, beraber bakarız, ne koyduğu belli ne yaptığı belli. Biz de az çok arabadan anlayınca güzel şeyler ortaya çıkıyor.
İnaşallah kendinize güzel bir usta bulursunuz.

Merhaba arkadaşlar bende bu hafta senelik bakıma sokacağım aracı.Yalnız birşey öğrenmek istiyorum bilginiz var mı acaba?Az önce telefonum çaldı , Seat Türkiye'den aradığını söyleyen bir beyefendi bakıma gidip gitmeyeceğimi sordu ve bana gizli müşteri olma durumunu teklif etti.Benim aklıma pek yatmadı dolandırıcılık diye düşündüm açıkçası.Beyfendi çok ısrar etti anlattı durumu şu an birşey demedim.Gerçekten böyle bir uygulama var mı?Bu durumla karşılaşan var mı?

Çorluda bakım yaptıracak olan arkadaşlara zirve oto kerim abiyi önerebilirim yeni sanayide bakımımı geçen hafta yaptırdım çok iyi bir usta

Geri
Üst Alt