Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şahin'e BMW motoru takan adam

Abicim yerler bu sanatı gözümün önünde bugün arkadaşımın 2015 passat cc nin camlarına polis vurdu anahtarı şok oldum şimdi bu filmleri sök dedi günah değilmi :( çocuk raporunu çıkardı engelli aracı üstelik bunlar yüzünden artık araclarimizdaki filmler bile yasak..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bak benım aracımda modifiyeli..yazılım,logo iptalleri ön taraf basık ve arka cam arka kapılarda orjınal cam ebatında hem film gibi hem guneşten koruyan perdeler var :) ledlerim var arkalı önlü + beyaz halogenlerim 45.000 km yaptım..film dediğin nedir ki inan insana faydası yok...cunku cekilen filmin ustune kamyon arkasında camur kirli su fışkırdığı zaman görüş mesafesi kısıtlanıyor.şofor tarafındakı kapıda filde aynı...kirlendiği zaman gözükmez hal alıyor...automixin cok kaliteli her araca uygun guneşlikleri var sök tak modeli.bazı polis arkadaşlar film sanıyor kapıyı açıyor perde görünce vazgeciyor aa ne orjınalmış bu diyolar :D muaneye de de sıkıntı cıkmadı polis cevirmelerden de rahatlıkla gectim...biz biraz abartıyoruz

Bence bu arabayı yapan ustayı taktir ediyorum ellerinden de öperim orjinal parayı bile değiştirmekten aciz ustalar varken İstanbul'da böyle usta olsa kapısında dururum

kurye ile elden teslime verildi

bak benım aracımda modifiyeli..yazılım,logo iptalleri ön taraf basık ve arka cam arka kapılarda orjınal cam ebatında hem film gibi hem guneşten koruyan perdeler var :) ledlerim var arkalı önlü + beyaz halogenlerim 45.000 km yaptım..film dediğin nedir ki inan insana faydası yok...cunku cekilen filmin ustune kamyon arkasında camur kirli su fışkırdığı zaman görüş mesafesi kısıtlanıyor.şofor tarafındakı kapıda filde aynı...kirlendiği zaman gözükmez hal alıyor...automixin cok kaliteli her araca uygun guneşlikleri var sök tak modeli.bazı polis arkadaşlar film sanıyor kapıyı açıyor perde görünce vazgeciyor aa ne orjınalmış bu diyolar :D muaneye de de sıkıntı cıkmadı polis cevirmelerden de rahatlıkla gectim...biz biraz abartıyoruz
Ozaman bu elemanın tez başı vurula

Ozaman bu elemanın tez başı vurula

örneğin;
yere basık bi modifiyeli bi araç ''tımmm tııısss tımm tıss '' geziyor :)
aynı güzergahta sende seyir halindesin...modifiyeli araç geldi hızlıca cukura ,tumsek bi yere girdi direksiyon hakimiyetini kaybetti senin üstüne cıktı :) nolcek...basık olmasa belki direksıyon hakımıyetini kaybetmicekti araba sarsılmayla kalacaktı...film mesela hadi kapılara cekildi farzedelim sıkıntı değil...ön cam filmli karartılmış camda gece nasıl yolculuğa cıkacaksın.yağmurda camurda kamyondan sıcrayan gece vakti görüş mesafen nasıl olacak hiç denediniz mi...modifiye denince aklıma sport tampon yazılım vs geliyor..arabayı basmak film cekmek sakıncalı kanımca.onun yerıne guneş gözlüğü takmak daha mantıklı...takıyorum güneş gözlüğümü öyle kullanıyorum..herkese tavsiyemde budur
kurallar insanlar için vardır..uyup uymamak insanoğlu kendi bilir...

Geri
Üst Alt