Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir Gizli Özellik Açma Kapatma

Hocam ben yeni aldım aracımı far güncellemesi var dediler servise götürdüm gizli özellikleri aktif olduğu için yağılamıyor dedi o yüzden kapattırım öyle gideceğim servise tekrar. Ama garanti konusunu bilmiyorum ama garantiyi bitirmiyodur bence araçtaki mevcut olan şeyler sonuçta
Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan bir arkadaşımız oldu mu acaba hiç merak ediyorum tamam gizli özellikleri açık aracın ama güncelleme sırasında sıfırlanacak ve yeni güncelleme kurulacak bildiğim kadarı ile öyledir fakat bana hata veriyor dediler ve geri gönderdiler izmirde olamadığım için vosmer e de gidip soramıyorum yarın gizli özellikleri kapatacağım araçta ve en kısa sürede tekrar gideceğim izmire ordan da vosmere götüreceğim bu sefer

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan bir arkadaşımız oldu mu acaba hiç merak ediyorum tamam gizli özellikleri açık aracın ama güncelleme sırasında sıfırlanacak ve yeni güncelleme kurulacak bildiğim kadarı ile öyledir fakat bana hata veriyor dediler ve geri gönderdiler izmirde olamadığım için vosmer e de gidip soramıyorum yarın gizli özellikleri kapatacağım araçta ve en kısa sürede tekrar gideceğim izmire ordan da vosmere götüreceğim bu sefer
Arkadasim ben vosmerde arkadasla gorustum.kapattirmadan gidebilirsin.hic sorun degil.

Geri
Üst Alt