Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İyi niyet garantisi

Benim aracım 2017 den bu yana servis harici biryerde işlem görmemiş ancak 3. Yaşında aynı led far 2. kez arızaya düşüyor ve iyi niyet dahi çıkmıyor.motorda titreme var volan problemi diyorlar 2500tl masraf çıkıyor (45 binde aracın ne volanı ne arızası anlamak mümkün değil) bu iyi niyet mevzuları hikaye..

Merhabalar.benim aracımda 2017 servis dışında işlem görmedi.acaba bu bahsettiğiniz titreme nasıl oluyor?aynı sorunla az önce servisteydim.orda yapmadı tabi videosunu gösterdim volant arızasına benziyor dedi teknisyen.aracın kalması lazım dediler şuan bana lazım olduğu için bırakamadım.bende herzaman olmuyor daha çok motor sıcakken ışıklarda beklerken silkeleme şeklinde oluyor sizinki de bu şekildemi acaba?

Merhabalar.benim aracımda 2017 servis dışında işlem görmedi.acaba bu bahsettiğiniz titreme nasıl oluyor?aynı sorunla az önce servisteydim.orda yapmadı tabi videosunu gösterdim volant arızasına benziyor dedi teknisyen.aracın kalması lazım dediler şuan bana lazım olduğu için bırakamadım.bende herzaman olmuyor daha çok motor sıcakken ışıklarda beklerken silkeleme şeklinde oluyor sizinki de bu şekildemi acaba?
Aynen bahsettiğiniz şekilde olay,rolantide çalışırken acayip bir titreme-sarsma şeklinde oluyor.Resmen araç içerisinde oturuyorken sizi sallıyor araç..Klima açıklen de sanki daha çok oluşuyor bu durum,ben en azından bu şekilde tecrübe edindim.bana ait konuların birinde bununla alakalı epey yazılıp çizildi.o konuyada bakabilirsiniz

Aynen bahsettiğiniz şekilde olay,rolantide çalışırken acayip bir titreme-sarsma şeklinde oluyor.Resmen araç içerisinde oturuyorken sizi sallıyor araç..Klima açıklen de sanki daha çok oluşuyor bu durum,ben en azından bu şekilde tecrübe edindim.bana ait konuların birinde bununla alakalı epey yazılıp çizildi.o konuyada bakabilirsiniz

Teşekkür ederim yanıt için.Evet sorun aynı.bende de klima açıkken daha bariz belli oluyor.haftaiçi aracı bırakıcam bakalım ne diyecekler

Teşekkür ederim yanıt için.Evet sorun aynı.bende de klima açıkken daha bariz belli oluyor.haftaiçi aracı bırakıcam bakalım ne diyecekler

ben bu işe anlam veremiyorum.koskoca wv gurubu seat gibi bir markayı piyasaya sürerken hiçmi bu kronik hataları fabrika testlerinde görmedi ve faketmedi.Bu şekilde piyasaya sunmaları bence çok içler acısı bir durum.Madem bi nane yedin bu kasayı üretirken,bari müşteri bu şikayetle geldiğinde tüm masrafı karşıla,senin ayıplı malının eziyetini ve masrafını ben çekiyorum..Diyecek kelime bulamıyorum

Merhaba Arkadaşlar,
2017 leon fr 1.4 eco TSİ aracının 2. Sahibiyim araç 48.800 km de fakat aynı titreme sorunu bende de var.
Bugün İstanbul’daki yetkili servise götürdüm aracı usta binip kont etti ve sorunun kavramada old. Söyledi.
Ortalama fiyat için de 7-8 bin gibi bir rakam söylediler.
Dışarda sanayide aynı marka kavrama (luc) için işçilikle beraber 5.500 TL teklif ettiler. Sizce nerde yatırmam daha mantıklı?
Birde İst için tavsiye edebileceğiniz usta var midir ?
Saygılar..

Ayni sorun bendede oluyordu hatta klima acikken cok daha fazla oluyordu volan kaynakliymis degistirdiler

Ayni sorun bendede oluyordu hatta klima acikken cok daha fazla oluyordu volan kaynakliymis degistirdiler
Merhaba,aynı problem bende de mevcut.Klimayı açınca daha çok tetikleniyor dediğiniz gibi.Nerede hangi serviste değiştirdiler?iyi niyet lapsamında ücretsiz mi yoksa ücret karşılığında mı değişim oldu?
Temmuz ayında bana iyi niyet kapsamında volan için 2300tl fiyat çıkmıştı

Dogus oto kartalda degistirdirler ama uzatilmis garantiden degistirdiler
İyi niyet garantisi nasil isliyor acikcasi bilmiyorum ama Temmuz’da degistirmislerdi 6000 yakin bi fatura vardi

Geri
Üst Alt