Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'da usta önerisi

kermssl

Kayıtlı Üye
Selamün aleyküm herkese iyi forumlar, 2005 seat ibizam var 1.2 6L kasa olarak geçiyor, İstanbul'da motor mekanik anlamda ciddi dolandırıcılar var dünyanın parasını alıp geçici tamirler veya hiç ellemeyen üstünden yapan çok muzdarip oldum bu konuda. Tanıdık ustam var aldığından beridir götürdüğüm ama sanki iyi değil gibi anlamıyor gibi wag grubu yapmıyor çünkü sadece daha çok Renault olarak çalışıyor neyse varmı onereniriz işini hakkıyla yapan iyi bir usta yolunmus tavuğa dondurmeyecek. (Avrupa yakası olursa sevinirim)

Aleykümselam ,

Aracım Seat Leon 1.6 TDI DSG aracımı her sorunda mekanik motor olarak özel olarak götürdüğüm servis var. Esenyurt bölgesinde Temiz güvenilirdir. İstersen özelden iletişim bilgilerini atarım,Sorunu konuşalım bilgi veririm götürebilirsin.
Sana da uyarsa tabiki

Aleykümselam ,

Aracım Seat Leon 1.6 TDI DSG aracımı her sorunda mekanik motor olarak özel olarak götürdüğüm servis var. Esenyurt bölgesinde Temiz güvenilirdir. İstersen özelden iletişim bilgilerini atarım,Sorunu konuşalım bilgi veririm götürebilirsin.
Sana da uyarsa tabiki
Uyar bı konuşalım at mesaj paslaşalım, özel servise Bosch vs bu tarz yerlerde çok yoluyorlar ve yan sanayi ürün çok kullanıyorlar benim gördüğüm tabi genelleme yapmak istemem ama

Selamün aleyküm herkese iyi forumlar, 2005 seat ibizam var 1.2 6L kasa olarak geçiyor, İstanbul'da motor mekanik anlamda ciddi dolandırıcılar var dünyanın parasını alıp geçici tamirler veya hiç ellemeyen üstünden yapan çok muzdarip oldum bu konuda. Tanıdık ustam var aldığından beridir götürdüğüm ama sanki iyi değil gibi anlamıyor gibi wag grubu yapmıyor çünkü sadece daha çok Renault olarak çalışıyor neyse varmı onereniriz işini hakkıyla yapan iyi bir usta yolunmus tavuğa dondurmeyecek. (Avrupa yakası olursa sevinirim)

merhabalar avrupa yakasında hem sponsorumuz hem de gurubumuzun avrupadaki ustasına götürmenizi tavsiye ederim @MARAZ37

Maltepe, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

merhabalar avrupa yakasında hem sponsorumuz hem de gurubumuzun avrupadaki ustasına götürmenizi tavsiye ederim @MARAZ37

Maltepe, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
Ulaşamıyorum valla dediğin kişiye özelden mesaj falan attım ama geri dönüş alamadım numarasını falan bulabilseydim iletişime gecicem hatta bı onunda on gorusunu de alırdım bazi sıkıntılar var çünkü

Geri
Üst Alt