Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Jant Boyama

oğuzhanusta55

Kayıtlı Üye
Merhaba;

2016 FR model araç için jantları siyaha boyatmayı düşünüyorum,İstanbul anadolu yakasında SCW üyelerinin selamı ile gidip yaptırabileceğim güvenilir işçiliği güzel bir yer var mıdır ?

Ümraniyede jant hastanesi diye bir yer var, henüz gitmedim ama benim de jantlar çok çizildi, onları yaptırmayı düşünüyorum yaza doğru. Bir bakın isterseniz.

Teşekkürler.Arkadaşlar İstanbul da aracının jantını boyatıp memnun kalan önerebileceğiniz başka yer var mı ?

merhabalar :

sıcaklıga dayanıklı dyson ya da motip jant boyası alıp sırasıyla 2000 1000 ve su zımparası ile jantınızı zımparalayıp aldığınız ısı dayanıklı jant boyası ile boyar vernik atarsanız hem ucuza mal edersiniz hemde kendi emeğiniz olmuş olur total olarak 400 ila 1000 tl gibi fiyat istiyorlar jant hastanesinde

merhabalar :

sıcaklıga dayanıklı dyson ya da motip jant boyası alıp sırasıyla 2000 1000 ve su zımparası ile jantınızı zımparalayıp aldığınız ısı dayanıklı jant boyası ile boyar vernik atarsanız hem ucuza mal edersiniz hemde kendi emeğiniz olmuş olur total olarak 400 ila 1000 tl gibi fiyat istiyorlar jant hastanesinde

Hocam bu tür konularda hiç becerikli değilim o yüzden pek bulaşmak istemiyorum.Jant hastanesi ümraniye de yeri bana da yakın oranın boyaması hakkında bir fikriniz var mı ? Birde bu jantlar piano black boyanıyor mu ?

Merhaba;

2016 FR model araç için jantları siyaha boyatmayı düşünüyorum,İstanbul anadolu yakasında SCW üyelerinin selamı ile gidip yaptırabileceğim güvenilir işçiliği güzel bir yer var mıdır ?

Valla Gebze de benim makine boyattığım toz boyacı var kuzenimin fr aracının jantları tekrar gümüş boyatıcağız kumlama yaptırıp bu taraf uzak değil dersen yönlendirme yaparım

Topkapı akınsal sanayide kardeşler jant lastik var. Birde silver jant var. Google da ufak bi araştıeirmayla adres tlf bulabilirsiniz.

Geri
Üst Alt