Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İRİDYUM BUJİ ??

Bosch un iridyum bujisini kullandım ibiza 1.4 LPG li araç için pek fark görmedim ama uzun ömürlü olduğu söyleniyor. Arada 50 tl fark vardı sadece zarar gelmez dedik bakalım.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni araçların üzerindeki orijinal bujiler iridyumdan farklı mı acaba?

Zamanı geldiğinde yetkili servis bujileri değiştirken yerine nasıl bir buji takar ki? İridyum olsun diyebilir miyim :)

Konusu açılmışken bende yazayım aracım 5000km de yazılım yaptırdım yazılımı yapan firma bana 15000km de bujileri değiştirmemi söyledi ancak aracın bakımında değiştirmedim.30000 bakımını beklemem araç için sıkıntı yaratır mı bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

İridyum bujiler yakıtı artırıyormuş... dogrumu bnde düşündüm takmayı araştırdım neten yakıtı artırdını söylüyorlar...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt