Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Bakım Hk.

Hocam ERYA'dan memnun kaldınız mı, işlemler ne kadar sürdü, ne kadar tuttu ?

Ben de bir hafta 10 gün içinde ilk bakıma götüreceğim aracı, ERYA veya KAYADİBİ ikisinden birine götürmek istiyorum.

Hocam hiç sorun yaşamadım, sabah 8.30 da ilk randevuyu aldım hemen bıraktım. İş yerim 5 dk uzaktaydı arkadaş beni aldı ama ikame araç yazılarını okumuştum burada onu da sordum, randevu alırken belirtin ki önceden verelim dediler. Lazımsa eğer önceden belirtip isteyin. 1866 TL tuttu, mesela ön sensör benim saçma sapan ötüp duruyordu, plakadan olabilir dediler onu da hallettirdim plakayı yapıştırdılar, kaput korumam çok kötü oldu garantiden değişim için onay da aldım haftaya bırakıcam değiştirecekler. Ben hiç sorun yaşamadım. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz tabi ama karar sizin elbette.

Hocam hiç sorun yaşamadım, sabah 8.30 da ilk randevuyu aldım hemen bıraktım. İş yerim 5 dk uzaktaydı arkadaş beni aldı ama ikame araç yazılarını okumuştum burada onu da sordum, randevu alırken belirtin ki önceden verelim dediler. Lazımsa eğer önceden belirtip isteyin. 1866 TL tuttu, mesela ön sensör benim saçma sapan ötüp duruyordu, plakadan olabilir dediler onu da hallettirdim plakayı yapıştırdılar, kaput korumam çok kötü oldu garantiden değişim için onay da aldım haftaya bırakıcam değiştirecekler. Ben hiç sorun yaşamadım. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz tabi ama karar sizin elbette.
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için, herhalde aynı gün içinde de teslim ediyorlar aracı

Geri
Üst Alt