Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza spor yay

MuratMurathan

Kayıtlı Üye
Merhabalar aracı 3 cm ön arka alçaltmayı düşünüyorum bazı arkadaşlar arkayı alçaltma diyorlar sizler ne önerirsiniz acaba değerli yorumlarınız bekliyorum IMG_1056.JPG

2016 ibiza ya soğuk press yaptırdım 2 yıl kadar oldu sekme vb yok virajlara giriş hızım arttı daha cok guven veriyo yüksek hızda vb

Xt 45 mm yay kullanıyorum çok memnunum on ve arka super kıvamda araca 4 kişi surekli biniyorsa tavsiye etmem yüksek suratte viyadüklerde arka teker davlumbaza surtuyor ama 2 3 kişi de problem yok bu araba benim jantlarim 18 etkisi olabilir

Xt 45 mm yay kullanıyorum çok memnunum on ve arka super kıvamda araca 4 kişi surekli biniyorsa tavsiye etmem yüksek suratte viyadüklerde arka teker davlumbaza surtuyor ama 2 3 kişi de problem yok bu araba benim jantlarim 18 etkisi olabilir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210401-122812_Gallery.jpg
    Screenshot_20210401-122812_Gallery.jpg
    290.1 KB · Görüntüleme: 25
Bende sürtme yapacağını pek zannetmiyorum lastik ölçülerim 205/45/17

Geri
Üst Alt