Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza cupra turbo basınç hortumu

emir kazak

Kayıtlı Üye
Merhaba aracımın turbo basınç hortumu deforme olmuş patladı patlayacak yolda kalmamak adına değiştirmek istiyorum servis 21 iş günü içinde geleceğini 480 TL fiyat verdiler biraz pahalı geldi açıkcası yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim İstanbulda oturuyorum

Merhaba aracımın turbo basınç hortumu deforme olmuş patladı patlayacak yolda kalmamak adına değiştirmek istiyorum servis 21 iş günü içinde geleceğini 480 TL fiyat verdiler biraz pahalı geldi açıkcası yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim İstanbulda oturuyorum

Fiyat çok yüksek değilmiş aslında Powershop var maslakta orayı arayıp sor ellerinde olabilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

farklı servislere de sormak lazım, elinde olan vardır illa ki

pendık perşembe pazarına sorun sanayıde kesınlıkle elınde vardır passat b6 nın turbo basıc hortumunu 50 tl gıbı cüzi bi rakama vermekte

Hallettim 70 TL civarı bir ücrete Beylikdüzünde bir motor ustası yaptı sağolsun şuandada memnunum baya zorladım vs bir problem çıkarmadı Allaha, şükür

Geri
Üst Alt