Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6J Hoparlör Montajı

Bu konuyu açmanız iyi oldu bana referans 2 hoparlör dediler style 4 hoparlör , ama kandırıldığımı bu gün doğuş oto maslaktaki görüşmemde anladım , oradaki yetkili arkadaş biz style leri satarken 4 hoparlör diye satmıyoruz direkteki tweeterları açıkça söyleyip satıyoruz dedi ayrıca arkaya hoparlör takılmadığını da belirtti ..! bende tamam dedim bana öyle denmedi ve 4448924 ü arayarak durumdan şikayetçi oldum , ayrıca da internet sitenizde neden opsiyonel ekipmanlarda 150 tl karşılığında arka hoparlör diye neden yazdıkarını söyledim referance ve style için ona da cevap vermediler ,madem öyle yazdınız bende ücretini vereyim ne yaparsanız yapın takın dedim telefon bekliyorum , tabiki ararlarsa :) bakalım bu duruma ne diyecekler ........................ altta ikinci seçeneğe bakın , opsiyonel ekipmanlarda .
http://www.seat.com.tr/carconfigurator/Configurator/AksesuarSec.aspx

adamlar bu konuda kıvırmak için elinden geleni yapıyorlar , doğuşu aradım bızım satış temsilcilerimiz tweeter olarak bılgı verıyorlar acık acık dedı , ellerinde kolon varmıs ama sızın araca olmuyor dedıler ( nasıl olmuyosa ) bende dedım eee olmuyorrsa neden ınternet sıtenızde 150 tl karsılığında arka hoparlör yazdınız dedim , ilk alırken gelıyor dedıler :) bende o zaman o bolumun altında bır suru ufak yazı yazmısınız neden onu da yazmadınız dedım cevap yok ....açıkçası 2 kapı sökülecek yanlardan kablolar çekilecek , cd çalar yerınden sökülecek ve 150 tl karşılığında uğraşmak istemiyorlarrrrr ... 2+2=4

Gelin birlik olalım Doğuş Grubu batıralım :) Adamlardan 1 sene kimse araç almasın, servise özel e gidilsin. Yeni araç almak isteyenler 1 sene sabretsin bunların batması için yeter de artar.

Gelin birlik olalım Doğuş Grubu batıralım :) Adamlardan 1 sene kimse araç almasın, servise özel e gidilsin. Yeni araç almak isteyenler 1 sene sabretsin bunların batması için yeter de artar.
aytaç kardeşim benim içimden ne geçiyorsa zaten telefonda söyledim ,bu basit bir hoparlör işi bile onlara angarya geliyor ondan yapmıyorlar ama ,garantili araç benim size sadece 1. yılda gelicem dedim bir daha gelmemmmm dedim 2. yılda zaten garanti bitiyor...

Haklısın kardeş ama elden bir şey gelmiyor. Adamlar tek tabanca memlekette :(

daha önce böyle konularla kanuni olarak uğraştım vestel le falan ve kazandım , bunlada uğraşsam kazanırım ama artık uğraşmaktan bıktım kardeşim inan , madem orada ilk alınırken diyor zaten 1. si benim aracım 1 ekim çıkışlı , 2. si de oraya belirtmeleri gerekiyor ilk alınırken bu şartlar geçerlidir diye ama öyle bir ibare yok ben burdan hertürlü kazanırım ama arabadan çıkarırlar hıncını bunlar söküp takarken onuda biliyorum , tüketici mahkemesine bir dilekçe yeterli oluyor konuyu güzel açıklayan bu tip durumlarda....
Haklısın kardeş ama elden bir şey gelmiyor. Adamlar tek tabanca memlekette :(

Evet dediğin gibi serviste başka bir tarafı bozarlar bunlar. Ben bunu da anlamış değilim arkadaş sen orda çalışansın sanki senin cebinden çıkan var. Neyse bu da ayrı bir tartışma konusu uzatmayayım...

Arkadaşlar,
Hoparlörlermi biraz önce dursun usta'da değiştirdim..
Önler alpine component, arkalar sony 3 yollu koaksiyal oldu..
Crossover'lar teybin arkasına monte edildi..,
Orjinal teybi değiştirmedim...
Sonuç tertemiz bir ses...
Gürültü uğultu istemiyorsanız net bir ses için fazlasıyla yeterli ...
Rahatsız olduğu halde söz verdiği için gelip işimi halleden dursun ustama burdan teşekkür ediyorum bir kez daha...
Sıra deri döşemeye geldi..
Döşeme bitince tüm fotoğrafları paylaşacağım..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

resimleri ekliyorum...
bu arada söylemeyi unuttum, aracın orjinal tweeterları 4 ohm ve alpine'a göre daha büyük olduğu için değiştirmedik...

Ekli dosyalar

• IMG_0655.JPG
    IMG_0655.JPG
    40.6 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_0652.JPG
    IMG_0652.JPG
    57.1 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_0659.JPG
    IMG_0659.JPG
    44.3 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_0662.JPG
    IMG_0662.JPG