Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2020, Teyp Kendi Kendine Kapanıp Açılması

metesimsek

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Seat İbiza 2020 1.0 Style sahibiyim. USB disk takılı oluduğu zaman teyp kendi kendine kapanıp açılıyor. USB diski çıkarıp tekrar takınca sorun düzeliyor ama arabayı ilk çalıştırdığım zaman bu sorunla karşılaşıyorum.
Yetkili servis Seat'ın 2GB'a kadar büyüklükteki diskleri desteklediğini daha büyük disklerde bu sorunlar olduğu gibi saçma sapan cevaplar verdi.
Bu sorunu yaşayan ve çözebilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Aracınız sonuçta garanti kapsamında. Bence yetkili serviste kesinlikle bununla ilgili kayıt açtırın. Size de iş talebine istinaden yaxılı cevap versinler. İleride birşey çıkar ben talep yapmıştım dersiniz.
Bence 2. GB çok düşük bir kapasite. Zaten ya okur ya okumaz açılıp kapanma gibi saçma sapan işler yapacağını değerlendirmiyorum ama sonuçta elektronik bir aksam.
Yetkili servise tekrar gidin. Hatta video kaydı bile çekin. Gösterirsiniz.

İlginç bir cevap olmuş. 2017 ibizamda 32 gb kullanıyordum sonradan 64 lük taktım sorunsuz kullanıyorum.

Servis personeli kimse vakit kaybetmeden doğuş oto genel merkeze şikayet edin. 3 yıldır son kasa ibiza kullanan birisi olarak kesinlikle sizin multimedyada sıkıntı var. 2GB destekleme sınırı diye bir şey olması ancak 10 sene önceki sistemlerde olur. Garanti kapsamında onarım talep edin yan çizerlerse de başka yetkili servise gidebilirsiniz ya da Doğuş Oto Genel Merkez ile iletişim kurun derim.

Geri
Üst Alt