Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2. Bakım Hk.

yağ için ne düşündünüz bilmiyorum ama genelde mobil1 esp motul xf clean ya da castrol edge ile magnetech kulanmanızı tavsiye ederim .
Hocam yağ olarak servisten bilgi aldım Castrol Edge titanyum 5w30 LL kullandım serviste 350 tl civarında yazılan yağı yetkili distribütörden 215 tl ye aldım.parçalar 207 işçilik 80 hepsi 500 e bitmiş oldu

24 bin de benim araç bı yağına suyuna bakip 10-15 günlüğüne şehir dışı yapicam 30 bin de iyi niyet garantisi devam etsin diye servise gidicem mecbur bakıma.

24 bin de benim araç bı yağına suyuna bakip 10-15 günlüğüne şehir dışı yapicam 30 bin de iyi niyet garantisi devam etsin diye servise gidicem mecbur bakıma.

Tabii yine siz bilirsiniz ancak @MARAZ37 İstanbul Avrupa yakasında bulunuyor.Arabalarımızın periyodik bakımları vb. gibi hususları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yakın tarihte 30 bin bakımına servise giden var mı ? Var ise fiyat ne tuttu + tecrübesiz olduğum için ekstra birşey belirtmem gerekir mi şuna da buna da bakarmisiniz vs gibi ?
Bu arada araç 2018 1.0 ibiza

ben aradım 2 hafta sonra gidicem bi aksilik olmassa ise d.oto maslak 1299 TL dediler zubizu kodu ile gidicem 1069 a gelıyor bakalım 25 binde arac ancak bok bişi yapılmıcak polen filtresi yag mag tahminen

Anadolu Yakası Erya 1400 TL fiyat verdi. 2. Bakım için Zubizu ile birlikte %20 indirim kullanabilirsiniz dendi.
Cam Suyu
Antifiriz
Tıpa
Hava Filtresi
Yağ Filtresi
Polen Filtresi
Castrol Edge 5w30

Anadolu Yakası Erya 1400 TL fiyat verdi. 2. Bakım için Zubizu ile birlikte %20 indirim kullanabilirsiniz dendi.
Cam Suyu
Antifiriz
Tıpa
Hava Filtresi
Yağ Filtresi
Polen Filtresi
Castrol Edge 5w30
Yağı Castrol koyduklarından emin olun, ERYA olmayan bir serviste PO koydular 500 liraya, hala kızgınım, yağ iyidir kötüdür tartışmasına girmeyeceğim de o zamanlar PO yağın 4 litresi 90 liraydı castrol 5w30 start&stop 200 küsürdü :)

Cam Suyu
Antifiriz
Tıpa
Hava Filtresi
Yağ Filtresi
Polen Filtresi
Castrol Edge 5w30

su saydıklarınızın hıc bırı 1400 tl edecek malzeme değıl
cam suyu en ıyısı 20 tl
antifiriz castrol anticool 4 litre 100 tl
tıpa selam versen 5 vermezsen 10 tl
hava fıltersi bosch 50 tl