Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2. Bakım Hk.

Merhaba aracımı alalı 2 yılı geçti şu an 21.000 km de yağ ve filtreli değiştirmek istiyorum ama servis yüksek fiyat çektiği için Kastamonudaki Boschcar servisinde yaptırıcam.Araç İbiza 1.0 EcoTsi 95 Hp yağ olarak Castrol Edge 5w 30 LL alıcam filtre setini servisten mi istemeliyim yoksa Mann yada Bosch set mi taktırmalıyım ?
Kardeşim merhaba ;

Araç bakımı için Firmalar uçuk fiyatlar veriyor..
Kendi şahsi aracımın için Yağ Filt. Mazot Filt. Polen Filt. Hava Filt. ve Yağ değişimi Castrol Hepsi Orjinal parça ile 600 TL hallettim
Dışarıdan güvenilir sağlam işcilik yapan birini bulmanı tavsiye ederim. Yoksa Uçuk rakamlar çıkıyor,Bende araştırdım senin gibi ama inan hiç farkı olmuyor boş yere 2 katı para ödeme derim ama takdir senin tabiki..

941738AE-C524-494E-8A23-403DBDC62AF9.jpeg
Hava filtresi MANN da bu şekildeymiş oluklu olanı da orjinal eski filtrem.Sıkıntı olur mu acaba

Bugün filtre setini değiştirdim ürünlerde herhangi bir uyumsuzluk olmadı hava filtresi de birebir oturdu.Polen filtresini kendim taktım yeni ibizalarda zor bir yere koymuşlar torpidoyu sökmek biraz uğraştırdı ama güzel bir deneyimdi :)

yağ için ne düşündünüz bilmiyorum ama genelde mobil1 esp motul xf clean ya da castrol edge ile magnetech kulanmanızı tavsiye ederim .

Geri
Üst Alt