Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.2 Tsi Fren Balatası Hakkında

Navyy

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Aracımın fren ön balatalarını değiştireceğim. Doğuş oto 780 tl fiyat istiyor. Dolayısıyla parçayı kendim alıp dışarıda taktıracağım. Aracın üzerindeki orjinalbalatası hangi marka acaba. Marka tavsiyesi hakkında yardımcı olmanızı rica ederim.

Not: Aracın garantisinin bitmesine 4 ay kaldı. Balata değişimi garantiyi bozarmı.

Son düzenleme:
Bir ara TRW kullanılıyordu ama şimdi ne vardır bilmiyorum. Dışarıda işlem gören parçalar, o parçayı garanti dışı bırakırlar bu arada. Jant bile değiştirseniz, servis dışındaysa yürür aksam, frenler vs garanti dışında kalıyor

Merhaba,

Aracımın fren ön balatalarını değiştireceğim. Doğuş oto 780 tl fiyat istiyor. Dolayısıyla parçayı kendim alıp dışarıda taktıracağım. Aracın üzerindeki orjinalbalatası hangi marka acaba. Marka tavsiyesi hakkında yardımcı olmanızı rica ederim.

Not: Aracın garantisinin bitmesine 4 ay kaldı. Balata değişimi garantiyi bozarmı.
Bitik durumda değilse garantisi bozulmasın diyorsan idare edersin servisde değilde oto tamircide yaptırırsın ozamana kadar garantide bozulmamış olur

Balata işi ihmale gelmez. Bence dışarıda bir yerde değiştirmenizi öneririm.

Tanidik birinde skoda varsa onlarda parcalar daha iskontolu oluyor indirim fazla oluyor parcayi alin disarida 50 liraya taktirirsiniz ben oyle yapiyorum

Geri
Üst Alt