Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşaret ve yazı

Aracınız kaç model? Büyük ihtimalle sağ ön gündüz farı patlamış, ona uyarı veriyor. Gündüz farları sarı yanan makyajsız kasalardansa ampülü değiştirmeniz gerekiyor. Makyajlı kasa, üçgen şeklinde küçük yananlardan ise ne yapılabilir bilmiyorum açıkcası. Bir de sağa sinyal verdiğinizde sinyal normal hızda mı yanıp sönüyor yoksa hızlı bir şekilde mi? Hızlı ise sinyal farı da patlamış olabilir verdiği hataya göre.

büyük ihtimalle gündüz farı patlamış onun uyarısını veriyor

aracım 2015 1.2 tsi style 105 lik sinyalleri kontrol ettim ama hepsi yanıyordu hızına dikkat etmedim peki bu dediğiniz sorunların bana maliyeti ne olur servise götürmeden elektirikçi çözebilir mi ve konu dışı bir sorum olcaktı bu araçlarda 7 ileri dsglerde şanzuman yağ değişimi oluyor mu

aracım 2015 1.2 tsi style 105 lik sinyalleri kontrol ettim ama hepsi yanıyordu hızına dikkat etmedim peki bu dediğiniz sorunların bana maliyeti ne olur servise götürmeden elektirikçi çözebilir mi ve konu dışı bir sorum olcaktı bu araçlarda 7 ileri dsglerde şanzuman yağ değişimi oluyor mu
ampul değişimini her elektrikçi yapar bence servise gitmenize gerek yok tabi başka bir sorun yoksa.

Geri
Üst Alt