Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ötv indirimi

erdem1907

Kayıtlı Üye
Ötv indirimi geliyor yeni araba alacaklara hayırlı olsun. İndirimde dikkate alınacak matrah ne kadar olacak acaba. Muhtemelen 1.4 litrelik araçlara kadar dahil olur diye tahmin ediyorum. Matrahta 350,000-450,000 TL arası olabilir.
m. WhatsApp Image 2022-11-10 at 15.17.24.jpeg olsun.

Çok zannetmiyorum ÖTV indirimi olacağını keza yapsalar bile araba yok ki galerilerde

Çok zannetmiyorum ÖTV indirimi olacağını keza yapsalar bile araba yok ki galerilerde
Her markada bu sorun var mı bilmiyorum. Renault fiat grubunda araba vardır. Sonuçta Türkiyede üretiliyor. Talep patlayacağı için getirirler bir şekilde.

Bakan açıklama yaptı gündemde yok diye. Belki 2023 de matrah guncellenir

ÖTV indirimi gelsede bu sefer fiyatlarda artış olur çünkü banka kredi faizlerinde indirime gidildiğinde tüm fiyatlarda artış olmuştu.

Bakan ne kadar güvenilir tartışılır :) Bence seçim öncesi öyle veya böyle bir güzellik yapılacak. Belki matraha vergi dilimi iyileştirilir ama kesin bişeyler olacak.

Geri
Üst Alt