Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel servis tavsiyesi

LEON2015

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Leon 2015 tsi aracımın 4.yıl bakımı geldi 21000. km de, fiyat aldım buji hariç 1060.tl zibizu indirimi ile 849 tl bana pahallı geldi bu nedenle özel servis arayışındayım bana İstanbul avrupa, bakırköy, yenibosna civarında tavsiye edeceğiniz özel servis var mı artık iyi niyet garantisinden de vazgeçeceğim.

Arkadaşlar merhaba
Leon 2015 tsi aracımın 4.yıl bakımı geldi 21000. km de, fiyat aldım buji hariç 1060.tl zibizu indirimi ile 849 tl bana pahallı geldi bu nedenle özel servis arayışındayım bana İstanbul avrupa, bakırköy, yenibosna civarında tavsiye edeceğiniz özel servis var mı artık iyi niyet garantisinden de vazgeçeceğim.
Sinema sokağının bir üst sokağında karaca oto şükrü usta var dostum çok iyi ve tecrübeli ustadır, ona git bulamazsan bana yaz

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba

@MARAZ37 abimizin yerine git bakımı yaptır kendisi Avrupa yakasın da ustamızdır her konuda yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt