Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÖTV sonrası leon fiyatları

Manuel arac alan sayisi cok az dsg koydugun an 300 olur bu fiyetlarda dusmez nasil 45 den 60 cikinca millet zipladi olurmu oyle sey diye sonra herkes alisti simdi 80 oldu herkes almiyoz ayagi yapar sona pasalar gibi alirlar biz cabuk alisiriz ben bu ulkede fiyati dusen birsey gormedim gorememde herhalde hayatimda

bugün öğrendiğim bi habere göre 1.0 tsi malt hibrit 110bg dsg style plus ile gelecekmiş full led far yok. 231bin tl.

Merhaba maglum sitede yeni leonun satışı başlamış bayiden hizlilar valla. Fiyat 265.000 tl :)

2 ilan var hocam biri 265 diğeri 263,5 :) Bayi kapora almıyor ve almadı da bu insanlar nasıl bu araçları aldı çok enteresan :D:D:D
Çok ilginç. Bende aramıştım bayileri. Kapora veriyim sıraya yazın dedim yok olmaz dediler. Para vereyim hemen alayım dedim ona da yok dediler. Adamlar almış zammını bile koymuşlar. Bizim gibi gerçek kullanıcıların yüzü hiç gülmeyecek galiba.

Çok ilginç. Bende aramıştım bayileri. Kapora veriyim sıraya yazın dedim yok olmaz dediler. Para vereyim hemen alayım dedim ona da yok dediler. Adamlar almış zammını bile koymuşlar. Bizim gibi gerçek kullanıcıların yüzü hiç gülmeyecek galiba.
4 ay önce Makyajsız Ateca aldım. Yeni Ateca aralık ortası gelecek dediler. Dedim alın 100bin kapora o an araç kaç paraysa o paradan alayım. Dediler kapora alamıyoruz. Neyse Euro almış başını gidiyor bende gittim Makyajsız aldım. 20 gün sonra galericiler Makyajlı Ateca satıyordu hocam. Doğuşa gittim dedim yaptığınız terbiyesizlik ! Satış kızlarının bana cevabı "gelen gemide Yeni Ateca olduğunu bilmiyorduk süpriz oldu" Doğuş bunu hep yapıyor hocam malesef. Seat az satıyor diye az sipariş geçiyorlar baştan heralde sonra çok talep gelince 5-10-15 fazlasına galerilere yada al-satçılara satıyorlar. ;)

Son Yıllarda şu al satçılar yüzünden araba bulmak bazen zorlaşıyor. Aralık başında bir arabaya bakıyordum, alacağım araba galeride sıfırı daha ucuzdu.yaklaşık 25 bin fark vardı. Bayiye sizde aynı fiyata verin dedim, tabiki olmaz dediler. Aradan 15 gün geçti yıl sonu kampanyası adı altında galeriyle aynı fiyata verelim dediler. Bu sefer de ben olmaz dedim. Aralığın son Haftası 20 bin daha da düşerek tekrar aradılar gittim bayiden aldım arabayı. Galeriyi aradığımda düşmem o kadar diyerek satmadı. Bayiden aldım bende.
Aralık boyunca bir arabada 45 bin TL ucuza aldım. Şaka gibi

Seat bayisindeki arkadaş ile görüştüm 150 HP modellerini sadece DSG de olacağını ve cam tavan sunroof seçeneği ek ücret karşılığı ekleneceği şeklinde bilgi aldım . Fiyat vermiyor vergi diliminden dolayı böyle olduğunu aksusardan kazanılacağını söyledi

Geri
Üst Alt