Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön soldan gelen çıt çıt,tık tık sesleri

Teachpol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bildiğiniz üzere ben ön torpido içi sağ taraftan gelen sesleri halletmiştim.şimdi soldan belirli bir süre role sesi mi dyeyim bilmiyorum hareket halinde veya rokantide bu sesler geliyor sonra durup bir daha başlıyor ses yaparken kaloriferi açarsam ses kesiliyor. Bu ne sesi bir ara aracı kapattığımda da geliyordu o ses.

Merhaba
Eğer İstanbul ilinde iseniz çay içip sohbet etmeye beklerim ben yetkili servisten ayrıldım ve dükkan açtım sizinle sohbet ederken dilerseniz araçınıza genel kontrol sağlayabiliriz

Ustad ses rolantide ikende geliyorsa araci calistirip sivorta panelindeki roleleri tek tek dokunarak kontrol edebilir misin? Eger role acip kapama ise zaten hissedersin yok degilse ona gore tekrar degerlendiririz..

Ustad ses rolantide ikende geliyorsa araci calistirip sivorta panelindeki roleleri tek tek dokunarak kontrol edebilir misin? Eger role acip kapama ise zaten hissedersin yok degilse ona gore tekrar degerlendiririz..
Nasıl hissedeceğim başkan tam anlamadım sağı hallettim şimdi sol başladı

Ustad eger sesi yapan roleyse muhtemelen acip kapatiyordur. Parmagini uzerine koyarsan acma kapamayi yapan role rahatca hissettirir..

Geri
Üst Alt