Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön silecek suyu güzel dağılmıyor

Huan61

Kayıtlı Üye
Ön silecek suyu fışkırmasından hiç memnun değilim. Eski polo aracinda gayet güzel tazyikli , güzel dağılan bir şekilde fışkırıyordu. Leonumda ip gibi bir tarzda oluyor. Baktim vir sorun göremedim. Arka silecek suyunu da begendim. Ama ön çok basit gibi kalmiş.

Ön silecek suyu fışkırmasından hiç memnun değilim. Eski polo aracinda gayet güzel tazyikli , güzel dağılan bir şekilde fışkırıyordu. Leonumda ip gibi bir tarzda oluyor. Baktim vir sorun göremedim. Arka silecek suyunu da begendim. Ama ön çok basit gibi kalmiş.
Merhaba, fıskiyenin değişmesi gerekiyor, aliexpressten sipariş geçebilirsiniz

TRY 68.26 40%OFF | Araba ön cam temizleyici su püskürtme memesi Jet PASSAT B6 B7 GOLF 5 MK5 6 MK6 TIGUAN TOURAN BEETLE süper koltuk ALHAMBRA

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam benim caddy aracımda ip gibi gidiyor ateca aracımda ise püskürtüyor cidden çok sinir bozucu.Bazı modellerde maliyetten düşmesi için bu şekilde tasarlanmıştı aliexpresten alabilirsiniz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aynı sorundan şikayetçiyim valla eski ibizamda da yeni leonumda da bir türlü çözüm bulamadım :(

Yarın benzincide havayla bi temizliyim kanalları belki düzelir ; çok sinir bozucu çünkü.

Baktım bendeki 3 agizli olandan , 3 tane agiz var ama cikan su iplik cinsi. Bu satilanlar kac agizli ve kendim takabilir miyim. Elimden bu isler hic gelmez.

Arkadaşlar araçlarımda musluk suyu kullanmam sürekli şişe su kullanırım bugüne kadar hiç tıkandığını görmedim tazyiği iyi, fakat ayarlarını yapmak çok zor sadece 1 fiskiyenin 3 kanalından 1 ini ayarlamak için 15-20dk uğraştım kanalın topunu çevirmek baya zor. Muhtemelen bir sonraki ayarda uğraşmayıp Ali abiden mk6 Golf için olan pulvarize fiskeyeyi satın alacağım. Bu arada servislerde dolum yaptırmayın. Aracımda kamera mevcut ve servisin başka araçlara benzin istasyonlarındaki gibi sipiral hortum ve tabanca ile depolarına su bastıklarına çokça şahit oldum. Muhtemelen şebeke suyudur diye düşünüyorum.

Baktım bendeki 3 agizli olandan , 3 tane agiz var ama cikan su iplik cinsi. Bu satilanlar kac agizli ve kendim takabilir miyim. Elimden bu isler hic gelmez.
Arkadaşın yukarıda link paylaştığı fiskiye pulvarize suyu veriyor dağıtıyor suyu yani cama. Olması gereken de öyle zaten. Çok basit değişimi hatta vidyosu var:

Geri
Üst Alt