Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Göğüsten Gelen Ses

extinct

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

Aracımda ön camın önünde bulunan parçanın sağ ve sol direkle birleşim yerlerinden ses sert çukurlarda çıt çıt ses geliyor ve ben bu sese kafayı taktım çok rahatsız oluyorum. Silikon sprey bir işe yaramadı. Fotoğrafta da ses gelen yerleri belirttim mümkünse söküp kalıcı bir çözüm bulmak istiyorum. 10 numaralı parça bu parçanın numarasını da bulmadım.

1- Bu parça nasıl sökülür kolay mıdır zor mudur?
2- Bu sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı ?

Ekli dosyalar

• 754857100.png
    754857100.png
    78 KB · Görüntüleme: 91
Herkese merhaba,

Aracımda ön camın önünde bulunan parçanın sağ ve sol direkle birleşim yerlerinden ses sert çukurlarda çıt çıt ses geliyor ve ben bu sese kafayı taktım çok rahatsız oluyorum. Silikon sprey bir işe yaramadı. Fotoğrafta da ses gelen yerleri belirttim mümkünse söküp kalıcı bir çözüm bulmak istiyorum. 10 numaralı parça bu parçanın numarasını da bulmadım.

Geçmiş olsun o sorunun tek çözümü yaz gelmesi yada ince yapışkanlı keçe var oralara koyarsan ses gelmez ben ön cam olan kısıma da birer parça koymuştum çok güzel oldu

Ses yapan o parca degil direklerin kaplamasinin birlesim yeri orasi direkleri sok al kisimlarina kece yapistir tak ses biter bendede yapiyorsu soktum kece yapistirdim gecti cunku o kanal cok buyuk parcanin ucu ince oynayip ses yapiyor direkleri uc tane klips turuyor elin yatkinsa yapabilirsin

Ses yapan o parca degil direklerin kaplamasinin birlesim yeri orasi direkleri sok al kisimlarina kece yapistir tak ses biter bendede yapiyorsu soktum kece yapistirdim gecti cunku o kanal cok buyuk parcanin ucu ince oynayip ses yapiyor direkleri uc tane klips turuyor elin yatkinsa yapabilirsin
teşekkürler deneyeceğim

Herkese merhaba,

direk ve 10 numaralı parcanın arasına ınce kece gecırmenızı tavsıye ederım

Direkleri söküp keçe koyarsan ses geçer yalnız mantar keçe bulursan daha iyi çünkü kavuçuk sıcakta cıvlama yapar

Geri
Üst Alt