Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Cam Değişimi

merhaba herkese,kendi hatamla 2016 leon aracımın silecek değişimi sırasında on camı catlattım ve gittikce buyuyor her gun.maalesef kasko yaptırmamıstım bazı nedenlerden dolayı ve yetkili servisler 2500 lira fiyat veriyor.Önerisi olan bir arkadas var mı?

Kasko fiyatı alıp üzerine 200 250 tl gibi bir fiyatla serviste orjinal cam taktırma yapabilirsin ilk kaskon olduğunu düşünürsek fiyat yüks2k çıkabilir fakat cam değişim seçeneği olan ucuz bir kasko şirketi bulabilir sin
Camcıda 2017 de benim araçta cam değişimi 900 tl falandı herhalde fakat serviste 250 tl verip orjinal taktırmıştım
Tavsiye olarak camcıdan fiyat al maddi durumu na göre sigortacıyla görüşüp cam değişimi için en ucuz kasko fiyatını öğren ordan yaptırabilirsin
Yada orjinallik takıntın yoksa dışardan yaptır şimdşye kadar orjinal olmayan camdan sıkıntı çekmiş birini duymadım
Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlar

Merhaba arkadaşlar konuyu tekrar canlandırayım. Bende aracın ön camını orjinal takılması istediğim için istanbul dogus maslakta kaskodan değişim yaptırmak istiyorum ancak aracın tramerine bu hasar olarak işliyor mu acaba? kasko şirketim unico ve genişletilmiş cam klozum var bir muafiyet ödemeyeceğim.

Geri
Üst Alt