Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Cam Değişimi

Berhan_

Kayıtlı Üye
Eski aracımda yaşadığım şanssızlığı leonumdada yaşadım.Çakıl taşı çarpması nedeniyle ön camım çatladı.Eski aracıma DoraGlass'ta ücretsiz kaskodan taktırmıştım Leona serviste taktırmak istiyorum sanırım biraz nakit alıyolarmış galiba haftaiçerisinde gidip görüşeceğim.Daha önceden serviste cam değişimi yapan varmı aramızda?
8bf9bb9922ba909b74e87580bb6ed545.jpg
06b4c31849222be921d97331760393d0.jpg

Son düzenleme:
250-300₺ ücreti oluyor yani.Dogus oto Esenyurt'a ugricam haftaya bende.

Kasko bozulmadan yıllık bir kere ücretsiz cam değiştirme hakkınız olduğunu biliyorsunuzdur ben Kartal doğuşta yaptırdım babamın aracını herhangi bir ücret talep etmemişlerdi ...

@matrak29 evet senede 1 kere ucretsız hakkımız oldugunu bılıyorum eskı aracımda oyle yaptırmıstım fakat yan sanayı camlarda genelle ucretsız oluyor.Serviste bı mıktar ucret alıyolarmıs dıye duydum tabıkı kasko sırketıne gore farklılıklar vardır yarın kasko klozumu ıncelıcem bakalım.

Berhan cam değişimi tramerde hasar kaydi açtımi ?

Geri
Üst Alt