Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön cam değişimi yapan var mı kaskodan veya anlaşmalı oto cam servisinden veya hangisini önerirsiniz?

Yetkili serviste degistirmenizi oneririm. Yan sanayi camlar ozellikle gece yolculuklarinda rahatsiz edici olabiliyor. Montaj konusunda da yetkili serviste yapilmasi daha iyi olur dusuncesindeyim.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Sigorta şartların nasıl bilmiyorum ama serviste değiştirmeni öneririm mutlaka arada fark olursa cebinden ödersin ama dışarıda taktırma
Biz bir arkadaşa aldık yan sanayi cam takılmış ilk bakışta birşey anlaşılmıyor fakat sonra fark ettik alt kısım da camda dalgalanma var resmen gözle görülüyor başka bayisine gidip söyledik bütün camlar böyle dedi

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Anlaşmalı cam bayiler var ama orijinal değilmiş bi tane bayi yetkili bayiden müşterinin isteği üzerine getiriyoruz diyor oda 1 hafta sürüyor dedi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende askeri personelim sıkıntılı bir yerde çalışıyorum izin sorunu oluyor mecbur yan sanayi takıcam gibi

Bende askeri personelim sıkıntılı bir yerde çalışıyorum izin sorunu oluyor mecbur yan sanayi takıcam gibi

Bence kaskonuz orjinal cam karşılıyorsa hiç yan sanayi işine girmeyin. Gerekiyorsa aracı serviste bırakın, işlem süresinin 3 günü geçeceğini servis yazılı olarak onaylarsa kaskonuzdan geçici araç talep edebilirsiniz. İş yerinize getirirler geçici aracı.

Tabi aracınızı bırakmadan önce kaskonuzla bir görüşüp geçici aracı cam değişimi için verip vermediklerini teyit edin.

Orjinal cam’da modele gore belli bir muafiyet var sanirim ama kesinlikle deger.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Geri
Üst Alt