Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön arka sis farları

Yawuz

Kayıtlı Üye
2016 ibiza referans ön sis farı yoktu taktırdım ancak önle arkalar bir yanıyor iki kademe değil far düğmesini değişmek istedim ancak olmuyor ön ve arka sizleri nasıl ayrı ayrı acabiliriz?

2016 ibiza referans ön sis farı yoktu taktırdım ancak önle arkalar bir yanıyor iki kademe değil far düğmesini değişmek istedim ancak olmuyor ön ve arka sizleri nasıl ayrı ayrı acabiliriz?

Butonu çektiğinizde ikisi birden gelmesi garip biraz benim aracımda 4 model eski çift yapmışlar mesala

https://www.gittigidiyor.com/otomob...anahtari-dugmesi-2006-2013-auto_pdp_539509449
Bu anahtar kontağıyla çözülebilir fakat zahmeti var bu elektrik oto tesisatçısı daha basit çözebilir diye düşünüyorum

Ya iki kademeli anahtar alınacak ya da önler için ayrı bir yuva açılarak anahtar takılacak.

Ya iki kademeli anahtar alınacak ya da önler için ayrı bir yuva açılarak anahtar takılacak.
İki kademeli anahtar uymuyor onu araştırdım sordum ayrı bir anahtar yuva oda aklıma geldi orjinal olurmu diye bi danışmak istedim buradaki arkadaşlara bilen yaptıran vardır belki.

Geri
Üst Alt