Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çekişten düşme

5 dakika icinde 90 dereceye gelmesi dogal bir durum. Bence burada sorun yok. Asil sorun yuksek devirde kullanirken hararetin dusuyor olmasi. Dusuyorsa termostat arizalidir 90 derecede sabit kalmasi lazim. Ama buda cekisten cok dusurecek bir etmen degil. Egerki derece cok dusup geri 50 seviyelerine geliyorsa ozaman mutlaka cekisi dusurur yakiti artirir.
Sorun tam olarak bu kardeşim

termostat olabileceği gibi hararet gösterge müşürüde olabilir üst kapaktaki müşürü kontrol etmek lazım

var mı bi gelişme
Bugün verdim aracı enjektörlerden bir tanesi çalışmıyormuş temizleme yapacaklar ( bu arızayı aracı aldığım yetkili bayi söndürmüş ) bir de partikül filtresi sökülüp temizlenecekmiş eğer bu filtre zarar görmüşse partikül ve egr iptal edilip beyinden sileriz dedi . Termostatı kontrol edecekler Yarın teslim alıcam bakalım ilave işlem olacak mı göreceğiz üstat

Sorun kaldığı yerden devam çelişkili şeyler söylendi aldım arabayı ordan yetkili servise götürcem en son söylenen enjeksiyon revizyon yapılması gerektiği

Sorun kaldığı yerden devam çelişkili şeyler söylendi aldım arabayı ordan yetkili servise götürcem en son söylenen enjeksiyon revizyon yapılması gerektiği

Gecmis olsun ustad cok gicik bir sorun. Eminim basit birseyden dolayidir ama sorunu bulma sureci insani biraz yipratabiliyor.

Geri
Üst Alt