Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çözülemeyen arıza

Merhaba herkese iyi akşamlar forumda yeniyim bir hatam olursa özür dilerim...
Benim 2007 Seat leon 1.9 tdı 105 ps sport up aracım var ve geçen seneden belli direksiyon arıza ışığım yanıyor beraberinde esp lastik hava basıncı da yanıyor kimse yapamadı ABS sensörleri değişti arka teker göbekleri değişti direksiyonun altında bi parça değişti bilgisayara bağlandı rot balans yapıldı bir türlü sönmedi direksiyon sol yapınca yanıyorlar üç lamba da sağ yapınca hafif sönüyor direksiyon sonra esp lastik hava basıncı da sönüyor ama azıcık sağ Bile yapsan giderken yine hepsi yanıyor bazen hiç yanmıyorlar uzun zaman sürünce yaklaşık 600 € para harcadım bi türlü olmadı bana yardımcı olacak başına böyle bişey gelen varmı akü yeni bu arada teşekkürler iyi akşamlar bu arada yurt dışında yaşıyorum ben Ekli dosyayı görüntüle 20492
Direksiyon açı sensörü hatasına benziyor. Kalibrasyon yapılıyor bilgisayarla.

Evet doğru yaptırdım ben hatta durduğu yerde giderken sürüş esnasında ama dün eşim işe giderken tekrar yanmış yani anlayacağınız kalibrasyon yapılsa da araç bi süre gidince bozuluyor yine galiba

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tuhaf olan sadece Avusturya’da yanıyor tr ye geldim bu araçla iki ay hiç yanmadı Avusturya’ya geldim eve iki saat sonra bindim arabaya tekrar yandı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Haklısınız inşallah Rabbim nasip ederse en geç dört yıla kadar memleketime dönecem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Günaydın biraz geç oldu ama sorunum çözüldü arkadaşlar hata sol arka ABS sensörü ve direksiyon açı sensörüymüş değşiştirdik kurtulduk

Günaydın biraz geç oldu ama sorunum çözüldü arkadaşlar hata sol arka ABS sensörü ve direksiyon açı sensörüymüş değşiştirdik kurtulduk

çok geçmiş olsun sorunun çözülmesi kadar güzel bir duygu yok.

Geri
Üst Alt