Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza uyumlu kar lastiği jantı ile birlikte

tam12den

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibizamı sattığımdan dolayı kar lastiklerimi satıyorum elimde 2 adet var ben bu şekilde önlere takarak kullanıyordum , lastikler çok temiz 1000- max 1500 km kullanmışlığım var
lastikler hazır jantları ve orjianal jant kapakları ile birlikte verilecektir , kısaca sadece kriko ile kaldırıp değiştirilebiliyor olması avantaj
istediğim fiyat 400 tl ilan numarası ise 631513559

arkadaşlar ibizamı sattığımdan dolayı kar lastiklerimi satıyorum elimde 2 adet var ben bu şekilde önlere takarak kullanıyordum , lastikler çok temiz 1000- max 1500 km kullanmışlığım var
lastikler hazır jantları ve orjianal jant kapakları ile birlikte verilecektir , kısaca sadece kriko ile kaldırıp değiştirilebiliyor olması avantaj

Hayırlı satışlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

hayırlı satışlar

Geri
Üst Alt