Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çelik Sibop ?

ismail17

Kayıtlı Üye
Herkese Merhabalar ,

Bir haftaya kadar aracımın lastiklerini değiştireceğim tabi lastik değişimi yapılırken siboplarımızda değişecek fakat aklımda bir soru var acaba çelik sibop mu taktırsam diye düşünüyorum aramızda çelik sibop kullanıp tecrübesini paylaşacak olan abilerimiz yardımcı olabilirse çok memnun olurum herkese keyifli forumlar ...

Çelik sibop iyi birşey fakat oldukça kaliteli ürün alman gerek(BBS)Yoksa contadan kaçırıyor.Başına iş açarsın.

Herkese Merhabalar ,

Bir haftaya kadar aracımın lastiklerini değiştireceğim tabi lastik değişimi yapılırken siboplarımızda değişecek fakat aklımda bir soru var acaba çelik sibop mu taktırsam diye düşünüyorum aramızda çelik sibop kullanıp tecrübesini paylaşacak olan abilerimiz yardımcı olabilirse çok memnun olurum herkese keyifli forumlar ...

Ben kullanıyorum gayet memnunum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Herkese Merhabalar ,

Grubun lastikçisiyim dostum . Çelik sibop kesinlikle tavsiye ederim ama çelik siboplarda kalite kalite alttan çift somun sıkmalılar güzel oluyor .Contaların kaçırması düzgün uygulanmışşa en kötü 4 5 sene .Oda sizin için yeterli olacaktır.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Grubun lastikçisiyim dostum . Çelik sibop kesinlikle tavsiye ederim ama çelik siboplarda kalite kalite alttan çift somun sıkmalılar güzel oluyor .Contaların kaçırması düzgün uygulanmışşa en kötü 4 5 sene .Oda sizin için yeterli olacaktır.

Normal plastik sibop ne kadar dayanır? aracımla 3.5 yılı devirdik. Fabrikadan plastik sibopla çıktığını varsayıyorum

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese Merhabalar ,

çelik sibop görselliği arttırır..
önceleri çelik görünümlü kapak kullanıyordum. okul önünde oturduğumdan neredeyse haftada 1tane ödünÇALIYORlardı...
şu ana kadar sorun yaşamadım...

Normal plastik sibop ne kadar dayanır? aracımla 3.5 yılı devirdik. Fabrikadan plastik sibopla çıktığını varsayıyorum

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Normal şartlarda plastik sibop sene de bir değiştirilmesi gerekir.sıcak ve soğuk hava şartları plastik sibopları çatlatır ve zamanla hava inmesine sebep olur .size olmamış olabilir ama başkalarına olmayacağı anlamına gelmez .bu işin kitabında yazan budur

Herkese Merhabalar ,

Ben geçen yıl aracımı aldığımda vardı üzerinde çelik siboplar halen daha kullanıyorum şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım.

Trakya'dan gönderildi..

hepinize çok teşekkür ederim peki önerebileceğiniz bir marka var mı çelik sibop için nereden temin edebilirim piyasada markasız bir çok ürün var

Geri
Üst Alt