Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zirkonite Kaplama

16-JB-364

Kayıtlı Üye
zirkonite kaplama hakkında önerisi yada şikayeti olan var mı ?
Seramik kaplama yaptırmayı dusunuyodum aracımı dogus oto dan almıstım seramık kaplama yapmam ıcın bırı ılgılenmıstı ılk aldıgımda dun gıttıgımde o bayanı işten cıkardık yapılan seramik kaplamalarda bölgesel çatlamalar olustugunu sorunlar şikayetler döndüğünü belirttiler şimdi zirkonite kaplama öneriyolar ama acıkcası bu koruma olaylarından yarın öbürgün bundan yana da bi sorun yaşarım korkusu olustu

zirkonite kaplama hakkında önerisi yada şikayeti olan var mı ?
Seramik kaplama yaptırmayı dusunuyodum aracımı dogus oto dan almıstım seramık kaplama yapmam ıcın bırı ılgılenmıstı ılk aldıgımda dun gıttıgımde o bayanı işten cıkardık yapılan seramik kaplamalarda bölgesel çatlamalar olustugunu sorunlar şikayetler döndüğünü belirttiler şimdi zirkonite kaplama öneriyolar ama acıkcası bu koruma olaylarından yarın öbürgün bundan yana da bi sorun yaşarım korkusu olustu

Ben aracı ilk aldığımda seramik kaplattım. Sert bir kış geçirdik malumunuz. Gözüme çarpan bir çatlama olmadı hiç. Ayrıca seramikten çok memnunum. Daha uzun süre temiz kalıyor araba. Kuş pisliğini 1-2 damla suyla çıkartabiliyorsunz.

Bir çok işte olduğu gibi yapan usta faktörü var seramik kaplama iyi usta elinde mükemmel sonuç alırsın

Geri
Üst Alt